TERAZ6°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

Piotrkowianin ubliżał i pluł na bełchatowskich policjantów

Policja
Policja śr., 18 sierpnia 2021 10:46
Policjanci z bełchatowskiej drogówki zatrzymali 27-letniego piotrkowianina, który miał przy sobie marihuanę. Podczas kontroli mężczyzna był wulgarny oraz naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy. Mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia.
Zdjęcie
Autor: fot. archiwum ePiotrkow.pl

W nocy z 14 na 15 sierpnia bełchatowscy policjanci zatrzymali pieszego, który przechodził przez jezdnie w miejscu niedozwolonym. W trakcie legitymowania 27-latek był nadpobudliwy i odmawiał podania swoich danych osobowych. Na miejscu byli także świadkowie, którzy poinformowali, że mężczyzna zachowywał się agresywnie także w innym miejscu. Mężczyzna ubliżał policjantom, pluł na nich oraz zaatakował ich głową i nogami. Piotrkowianin został obezwładniony i zatrzymany. Funkcjonariusze znaleźli przy nim blisko gram marihuany, lufkę, wagę elektroniczną oraz młynek.

 

Bełchatowscy policjanci ustalili jego tożsamość, a przeszukanie jego mieszkania potwierdziło jego powiązanie z narkotykowym procederem. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego śledczy ogłosili mu zarzuty. Mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego odpowie za posiadanie środków odurzających, znieważenie policjantów oraz naruszenie ich nietykalności cielesnej.

 

Autor: Julita Sońta

Podsumowanie

    Komentarze 15

    reklama

    Dla Ciebie

    6°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio