TERAZ 20°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama NaturoBank - Blisko Ciebie

Piotrkowianin bez szans w Kielcach

K.Budny
K.Budny sob., 23 lutego 2019 20:33
Każdy inny wynik niż zwycięstwo PGE Vive Kielce podczas meczu z Piotrkowianinem byłby niespodzianką, a właściwie sensacją, już po pierwszej połowie gospodarze prowadzili dziesięcioma bramkami, ostatecznie wygrali jeszcze wyżej, a konkretnie 39:23 (21:11).
Piotrkowianin bez szans w Kielcach
Autor: Fot.: www.piotrkowianin.pl

Piotrkowianie pojechali do Kielc kilkadziesiąt godzin po zwycięstwie w Gdańsku nad Wybrzeżem, wielokrotni mistrzowie Polski to jednak rywal dużo lepszy i zwłaszcza w pierwszej połowie tego spotkania bardzo wyraźnie było to widać. Kielczanie zeszli do szatni prowadząc 22:11. Po przerwie przewaga gospodarzy nie była już tak widoczna, mając taką zaliczkę punktową nie musieli już forsować tempa.

 

W meczu 20. kolejki PGNiG Superligi piotrkowianie podejmą Pogoń Szczecin, ten mecz odbędzie się w sobotę, 2 marca. Początek o godzinie 18.00.

 

PGE VIVE Kielce 39:23 (21:11) Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 

 

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski: Schodowski, Pyrka - Iskra 7, Nastaj 4, Woynowski 2, Surosz 2, Mróz 1, Jakubowski 1, Kaźmierczak 1, Andreou 1, Pożarek 1, Mastalerz 1, Tórz 1, Pacześny 1, Urbański, Szopa.

Reklama

Podsumowanie

    Ładowanie tabeli...
    reklama

    Komentarze 5

    reklama

    Dla Ciebie

    20°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio