TERAZ4°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

Piotrków: Nie chcą żyć w buszu

RaRoz
RaRoz śr., 5 sierpnia 2009 14:18
- Trawa przed naszym blokiem w niektórych miejscach sięga po pas, w tym roku jeszcze nie była koszona - skarżą się mieszkańcy bloku przy Topolowej 16/20 w Piotrkowie.

Wykryto bloker reklam!

Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.

Jak się okazuje taka sytuacja jest co roku. - Płacimy podatki, a miasto w ogóle się nami nie interesuje - mówią.


Ręce od koszenia trawy w tym miejscu umywa administracja bloku. Naszego reportera odesłano do Urzędu Miasta twierdząc, że to MZDiK powinien skosić trawę.
Jak zapowiedzieli miejscy urzędnicy trawa przed blokiem przy Topolowej powinna być skoszona w przyszłym tygodniu. Czy tak się stanie? To pokażą najbliższe dni.

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 2

    ~łopian młody (gość)

    05.08.2009 20:22

    Po takich deszczach to najwyżej dwie zmiany, tj 16 godzin:)


    ~Piotrkowianin (gość)

    05.08.2009 17:50

    Wzdłuż ul. Nałkowskiej od ul. Dmowskiego trawa została skoszona po raz pierwszy w tym roku między 25. a 31. lipca.
    Ale co można wymagać od ludzi z MZDiK-u, skoro na moją telefoniczną uwagę o 1,5-metrowej wysokości łopianach i niebezpiecznych barszczach Sosnowskiego rosnących przy ul. Dmowskiego na skrzyżowaniu z obwodnicą, jakaś panienka odpowiedziała:
    "Wie pan, tyle urosło po ostatnich ulewach, że nie nadążamy z koszeniem."
    Pytanie dla zmawców roślin: Ile czasu rośnie łopian do osiągnięcia wysokości 1,5 metra?

    Na dowód fotka wykonana w miejscu jw. 29.06.2009 o godz. 15:03:

    http://img14.imageshack.us/img14/6686/dmowskiegpobwodnicachod.jpg


    reklama

    Dla Ciebie

    4°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio