TERAZ 6°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Umiarkowana
reklama

Pierwszy tydzień wakacji bez upałów. Sprawdź prognozę pogody dla Piotrkowa!

A.Stańczyk
Aleksandra Stańczyk pt., 26 czerwca 2015 09:29
Bez upałów, z lekkim opadem deszczu. Noce nadal chłodne. Obserwator przyrody Zdzisław Cyganiak przedstawia prognozę pogody dla naszego regionu.
Zdjęcie

W piątek mamy piąty dzień lata. Wschód Słońca nastąpił o 4:16, zachód będzie o 21:01. Dzień będzie trwał 16 godzin i 45 minut (jest dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 9 godzin i 2 minuty).

Ciepły piątek z przelotnym opadem deszczu. Temperatura 23 stopnie, ciśnienie 1004 hPa. Opady deszczu niewielkie po południu. W nocy 11 stopni.

W sobotę od samego rana słońce i raczej bez opadów. W okolicach Bełchatowa i Piotrkowa Trybunalskiego termometry wskażą 23 stopnie, ciśnienie 1002 hPa. W nocy 11 stopni.

Niedziela z burzą i deszczem, prognozowana temperatura to 23 st., ciśnienie 1001 hPa. W nocy ma być 15 st.

W poniedziałek i wtorek temp. 22 – 24 st. Prognozowane niewielkie opady deszczu i burze. W nocy 11 st.

Środa raczej słoneczna, bez opadów deszczu, z wyższą temp. - 25 st., ciśnienie 1010 hPa. W nocy 12 stopni.

Czwartek słoneczny, ciepły, z temp. 26 st., bez opadów deszczu. Z czwartku na piątek będzie tzw. wilcza noc (pełnia księżyca), temp. 14 st.

Od 5 lipca noce będą cieplejsze, będzie można wybrać się pod namiot.

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 2

    reklama

    Dla Ciebie

    6°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio