TERAZ2°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

OSiR zaprasza piotrkowian na ferie

JaKac1
JaKac1 pon., 17 stycznia 2011 13:25
Rozpoczęły się ferie. Dla tych, którzy przez najbliższe dwa tygodnie pozostaną w domach, ciekawe propozycje ma Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie.

Jak zapowiada dyrektor Leszek Heinzel będzie można pograć w siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną, unihokeja i tenisa stołowego. Kto chciałbym sprawdzić się w tych sportach, zapraszamy w każdy dzień tygodnia podczas ferii – zachęca dyrektor.

Imprezy poza rozgrywkami piłkarskimi odbędą się w Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjnym przy ul. Belzackiej. Początek wszystkich wydarzeń o godzinie 10.00. Ponadto w okresie ferii będzie można skorzystać z lodowiska miejskiego, czy krytych pływalni. Na Próchnika można popływać za dwa złote, na Belzackiej z kolei za trzy złote.

Zapisy na rozgrywki - pół godziny przed ich rozpoczęciem. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

Podsumowanie

    Komentarze 1

    reklama

    Dla Ciebie

    2°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio