TERAZ20°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

Ordynator pediatrii przy Roosevelta: "Nowoczesny, funkcjonalny oddział"

M.Jaron
M.Jaron czw., 6 lipca 2017 08:18
Od początku czerwca w szpitalu Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej przy ulicy Roosevelta w Piotrkowie funkcjonuje oddział pediatryczny. - To nowoczesny, świetnie wyposażony i funkcjonalny oddział, który przeszedł całkowitą modernizację - mówił w programie " O tym się mówi" na antenie Strefy FM dr Jarosław Cielecki, ordynator jednostki.
Zdjęcie

Wykryto bloker reklam!

Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.

Jedno ze skrzydeł oddziału przeznaczone jest dla małych pacjentów w wieku do trzech lat, drugie zaś dla starszych dzieci. Ordynator zapewnił, że budynek spełnia wszystkie niezbędne normy przewidziane dla szpitalnictwa pod względem metrażu czy jakości. 


- Oddział jest wyposażony w izolatkę, w której funkcjonuje oddzielna recyrkulacja powietrza. Są też specjalne śluzy przed izolatką - mówił. Czy to znaczy, że na oddziale mogą być leczone choroby zakaźne? - Nie jesteśmy oddziałem zakaźnym, ale jeśli w trakcie hospitalizacji rozpoznamy określoną chorobę, mamy możliwość izolowania pacjenta - podkreślał ordynator.

 

Łącznie na terenie oddziału pediatrycznego Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie zatrudnionych jest 10 lekarzy. Sam oddział liczy 23 łóżka, z czego jedno stanowi łóżko intensywnego nadzoru medycznego. 

 

reklama

Komentarze 30

~Gość 111111 (gość)

02.08.2018 14:48

Boże, ludzie dlaczego tylko narzekacie? Byłam na tym oddziale z roczną córką miesiąc temu i jestem zadowolona, ze wszystkiego: pielęgniarki ok, jedzenie ok, lekarze ok., zwłaszcza dr Cielecki- przesympatyczny człowiek


~gość (gość)

20.03.2018 15:46

Gdy weszłam na oddział zrobiłam wielkie łałłł...ładnie, przyjaźnie i czysto...takie pierwsze odczucia. Personel też miły i pomocny, podejście do dzieci fantastyczne. Niestety po tygodniu pobytu na oddziale widzi się to co na pierwszy rzut oka nie widoczne. Oddział zupełnie nie przystosowany dla matki karmiącej piersią, nie szczelne okna, łóżko tak nie wygodne se po paru dniach ledwie można się ruszać a co dopiero opiekować się chorym dzieckiem, drzwi od sali nie da się domknąć wiec słychać wszystko co dzieje się na korytarzu.


~gość (gość)

14.01.2018 16:06

Oddział ładny ale personel do dupy


~gość (gość)

14.01.2018 16:02

Wielkie dziadostwo a pielęgniarki nic nie mają serca dla dzieci


~gość (gość)

10.09.2017 21:44

Co wy ludzie wypisujecie nie kazdemu sie dogodzi.


reklama

Dla Ciebie

20°C

Pogoda

Kontakt

Radio