TERAZ 5°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

"Merkury" grozi i zamyka parking

A.Wolski
Artur Wolski sob., 16 stycznia 2010 14:40
Skończyło się całodobowe parkowanie na parkingu przy Domu Handlowym "Merkury" w Piotrkowie. Właściciel terenu zbuntował się i zakazał wjazdu -dodajmy na swój teren - po zamknięciu sklepów, czyli po 19:30.

Na "Merkurym" pojawił się komunikat: Uprzejmie informujemy, że parking na którym przebywają samochody jest parkingiem prywatnym przeznaczonym tylko do parkowania klientów Domu Handlowego MERKURY w godzinach jego otwarcia. Korzystanie z tego parkingu poza tymi godzinami jest bezzasadne i spowoduje dochodzenie praw właściciela na drodze cywilno - prawnej. A to oznacza, że w godzinach 19:30 - 9:30 dnia następnego oraz w święta i niedzielę parking będzie zamknięty.

 

Samochody pozostawiali przede wszystkim mieszkańcy okolicznych bloków a także klienci pobliskiego Focus Mall. - Nie przeszkadzało nam gdy na parkingu było 5-6 aut, a teraz jest ich 24-28. Teraz przeszkadza to głównie najemcom, którzy nie mogli postawić swoich samochodów - tłumaczy pracownica DH Merkury.

 

Co ciekawe zapytani przez nas kierowcy raczej popierają pomysł właściciela. - Skoro to jego teren, to ma prawo wprowadzić ograniczenia - usłyszeliśmy od zmotoryzowanych.

 

Chyba najbardziej niezadowoleni z decyzji właściciela terenu są mieszkańcy wieżowca stojącego obok. Bo to właśnie oni będa musieli poszukać sobie nowego miejsca do parkowania.

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 25

    reklama

    Dla Ciebie

    5°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio