Artykuły do tagu: Merkury

Nowy street workout powstanie w Piotrkowie
Przy DH Merkury szykuje się ciekawa inwestycja w rekreację. W najbliższych miesiącach powstanie tutaj street workout, czyli miejsce do ćwiczeń w przestrzenie miejskiej. W przyszłości w tym miejscu wybudowany zostanie także psi plac zabaw.
DH Merkury skrócił sezon grzewczy. Mają nadzieję na niższe rachunki
Piotrkowscy przedsiębiorcy szukają oszczędności ze względu na wysokie ceny miejskiego ciepła oraz prądu. Przykładem może być Dom Handlowy Merkury, który od początku marca nie korzysta z ciepła dostarczanego przez elektrociepłownię. Właściciel obiektu postanowił skrócić sezon grzewczy.
Psi plac zabaw powstanie w Piotrkowie
Piotrków będzie miał plac zabaw dla psów. Obiekt będzie połączony z parkiem ćwiczeń na drążkach dla dzieci i dorosłych, a powstanie na placu koło DH Merkury.
Festyn rodzinny przy DH
W najbliższy czwartek o 15:00 na placu zabaw przy domu handlowym "Merkury" odbędzie się festyn plenerowy.
Skończyło się całodobowe parkowanie na parkingu przy Domu Handlowym "Merkury" w Piotrkowie. Właściciel terenu zbuntował się i zakazał wjazdu -dodajmy na swój teren - po zamknięciu sklepów, czyli po 19:30.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat