"Współdziałanie z zespołem rzecznika prasowego w zakresie opracowywania materiałów dla środków masowego przekazu", "inicjowanie przedsięwzięć promujących turystykę" – to niektóre z zadań, jakimi do niedawna zajmował się asystent prezydenta Piotrkowa, Błażej Cecota. Jednak na początku miesiąca z tej funkcji zrezygnował. Kto teraz przejmie jego obowiązki?
Autor: foto: archiwum ePiotrkow.pl
Wykryto bloker reklam!
Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.
- Zgodnie z ustawą o pracownikach samorządowych prezydent miasta do 100 tysięcy mieszkańców ma prawo zatrudniać do pięciu asystentów i doradców. Jeśli chodzi natomiast o politykę kadrową oraz argumenty zatrudniania i zwalniani pracowników, nie ma zwyczaju wypowiadać się na łamach mediów o podejmowaniu takich kroków - mówi Jarosław Bąkowicz z Biura Prasowego Prezydenta Miasta.
Jak udało się ustalić Strefie FM, Błażej Cecota zrezygnował z tej funkcji, gdyż zamierza zająć się pracą naukową. Cecota był asystentem Krzysztofa Chojniaka od 1 lutego zeszłego roku.
Komentarze 30