Odbiór był rzeczywiście tylko formalnością. Już kilkanaście minut po 11.00 kierowcy mogli korzystać z kolejnego fragmentu ulicy Słowackiego (od skrzyżowania z ulicą Sienkiewicza do Dąbrowskiego) w Piotrkowie.
Autor: fot. J. Kaczmarek
Wykryto bloker reklam!
Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.
- Teraz zostanie nam tylko fragment przy POW, który zostanie otwarty prawdopodobnie na początku listopada - mówi Małgorzata Majczyna, dyrektor Biura Inwestycji i Remontów piotrkowskiego Urzędu Miasta.
Prezydent miasta Krzysztof Chojniak pierwszym kierowcom, którzy skorzystali z nowego odcinka ulicy, wręczał drobne upominki.
Po zakończeniu całości inwestycji planowane jest uroczyste otwarcie całej wyremontowanej ulicy Słowackiego.
Komentarze 35