Już 6 marca 2026 roku w Piotrkowie Trybunalskim poczujemy prawdziwą siłę, odwagę i ducha współpracy! To będzie dzień pełen sportowych emocji, zdrowej rywalizacji i integracji formacji, które na co dzień dbają o nasze bezpieczeństwo.
Wykryto bloker reklam!
Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.
Najważniejsze informacje
Igrzyska służb mundurowych rozpoczynają się 6 marca 2026 roku w Piotrkowie Trybunalskim.
Pierwsza konkurencja to tenis stołowy, który wymaga szybkości reakcji, precyzji i stalowych nerwów.
W zawodach wezmą udział reprezentanci Policji, Straży Pożarnej, Służby Więziennej oraz Wojska.
Igrzyska będą odbywać się co kwartał, oferując wiele sportowych wyzwań i emocji.
Zaprasza się kibiców do wspierania swoich faworytów podczas inauguracji zawodów.
Kiedy i gdzie?
Data: 6 marca 2026 (piątek)
Start: godz. 10:00
Miejsce: Sala OSiR, ul. Belzacka, Piotrków Trybunalski
To właśnie tam odbędzie się uroczysta inauguracja oraz pierwsza konkurencja tegorocznych zmagań.
Kto stanie do rywalizacji?
Na starcie zobaczymy reprezentantów:
Policji
Straży Pożarnej
Służby Więziennej
Wojska
To wyjątkowa okazja, by zobaczyć funkcjonariuszy i żołnierzy w sportowej odsłonie — pełnych determinacji, koncentracji i ducha fair play.
Pierwsza dyscyplina: tenis stołowy!
Szybkość reakcji, precyzja i stalowe nerwy – to właśnie one zdecydują o pierwszym triumfie podczas Igrzysk. Przy stole nie będzie miejsca na przypadek. Każdy punkt może zaważyć na zwycięstwie!
Kto okaże się najlepszy? Która formacja zdobędzie pierwsze trofeum?
To dopiero początek!
Igrzyska służb mundurowych będą odbywać się co kwartał, dlatego przed nami jeszcze wiele sportowych wyzwań i emocji z mundurem w tle. Każde kolejne spotkanie to nowa dyscyplina i nowa szansa na zwycięstwo.
Wpadajcie kibicować! Przyjdźcie, wspierajcie swoich faworytów i zobaczcie na własne oczy, która formacja jest najlepsza przy stole!
Jak myślicie — kto wygra pierwszą odsłonę Igrzysk?
Komentarze 2