Na terenie Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej, tuż przy ul. Przemysłowej, usypano hałdy ziemi, które stworzyły prostokąt o wielkości kilkudziesięciu metrów. Nasi czytelnicy i słuchacze radia Strefa FM pytają, co tam ma powstać?
Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.
Udaliśmy się na miejsce i sfotografowaliśmy je, także z góry. Zwróciliśmy się także do władz Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej z pytaniem, co tam powstanie. Okazuje się, że przeznaczenie tej instalacji nie jest jeszcze znane.
Prowadzimy tam prace ziemne. Szukamy pomysłu na zagospodarowanie tego terenu - mówi Marcin Pampuch, dyrektor Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej.
Zapraszamy do obejrzenia galerii, a do tematu będziemy jeszcze wracać.
Komentarze 59