TERAZ2°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo zła
reklama

Dwaj motocykliści zginęli w wypadku w Kleszczowie. Niebezpiecznie na drogach także w powiecie tomaszowskim

Ł.Michalczyk
Łukasz Michalczyk pon., 10 czerwca 2019 08:26
Do dwóch groźnych wypadków z udziałem motocyklistów doszło w naszym regionie. Jeden z nich zakończył się niestety tragicznie.
Zdjęcie
Autor: fot.: KPP Bełchatów

Dwóch motocyklistów zginęło w wypadku, do którego doszło w niedzielę około godz. 15 w Kleszczowie w powiecie bełchatowskim. Mimo kilkudziesięciominutowej reanimacji obu mężczyzn nie udało się ich uratować.


Kolejne bardzo groźne zdarzenie miało miejsce w Żelechlinku w powiecie tomaszowskim. Tutaj z niewyjaśnionych dotąd przyczyn motocyklista wjechał w przechodniów. Cztery osoby odniosły obrażenia i niezbędne było udzielenie im pomocy medycznej. Ratownicy musieli zająć się również inną osobą, która obserwowała to zdarzenie i zasłabła.

Podsumowanie

    Komentarze 32

    reklama

    Dla Ciebie

    2°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio