TERAZ18°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

Dwa wypadki w Piotrkowie. Poszkodowani kobieta i dziecko

A.Stańczyk
Aleksandra Stańczyk pt., 21 czerwca 2019 12:34
Rowerzystka wjechała na przejście dla pieszych wprost pod koła forda focusa. Do zdarzenia doszło w piątek około południa w Al. Armii Krajowej w Piotrkowie. Kilkadziesiąt minut później doszło do kolejnego wypadku.

Wykryto bloker reklam!

Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.

42-letnia kierująca jednośladem z obrażeniami ciała została odwieziona do szpitala na badania. Zarówno rowerzystka, jak i 35-letni kierowca forda focusa byli trzeźwi.

 

Kilkadziesiąt minut później doszło do kolejnego zdarzenia z udziałem rowerzysty. 9-letni chłopiec jechał rowerem po chodniku wzdłuż Al. Armii Krajowej, wjeżdżając na ulicę Poprzeczną, uderzył w peugeota. 28-letni kierowca auta wyjeżdżał z Poprzecznej w Armii Krajowej. 

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 44

    ~gość (gość)

    24.06.2019 19:33

    To w chłopca udeżył samochód, a nie tak jak zostało napisane.


    ~gość (gość)

    22.06.2019 00:49

    Drogi gosciu z 19.25.Twierdzisz,ze trudny wyjazd dla aut nie upowania rowerzystow do wtargniecia na jezdnie.Biorac pod uwage ze jest tam przejscie dla pieszych z przejazdem rowerowym i zaraz wjazd na droge z pierwszenstwem twierdze,ze to ty wtargnales na przejscie.Tak ciezko zwolnic kilka metrow wczesniej skoro i tak skrecasz?A Piotrkowianin udowodnil,ze jednak widac rowerzystow,wiec?


    ~gość (gość)

    22.06.2019 00:39

    Brawo Piotrkowianin.Chociaz cwaniaki i tak powiedza,ze biale jest czarne.A skoro ustawodawca ustanowil takie prawo,ze to rowerzysta ma pierwszenstwo na przejezdzie to przestrzegajcie tych przepisow.I zrozumcie,ze wam sie nie stanie nic,ale rowerzysta przez wasz blad moze nawet stracic zycie,a na pewno zdrowie.


    ~gość (gość)

    21.06.2019 20:24

    Kierowcy,szczekacie jak burki po dwoch stronach plotu,a jak sie konczy plot to i wasza odwaga.Mocni jestescie tylko w gebie i za kierownica,bo jak potracicie kogos i macie sprawe w sadzie to argumentow wam brakuje.


    ~gość (gość)

    21.06.2019 19:25

    Akurat drogi gościu przejście pilsudzkiego/dzielna przy Narutowicza jest najgorszym wyjazdem dla ait, bo pomimo lusterka rowerzystów tam nie widac, zasłania żywopłot. Jeżdżę tędy codziennie i rowerzysci przejezdzaja tam bez zatrzymania ani bez obejrzenia sie czy cos jedzie. Takie przejścia nie uprawniaja do wtargniecia na jezdnie.


    reklama

    Dla Ciebie

    18°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio