TERAZ14°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

Debatowali nad bezpieczeństwem

Powiat Piotrkowski
Powiat Piotrkowski czw., 27 czerwca 2024 07:02
Nad tematem bezpieczeństwa mieszkańców oraz wypoczywających w naszym regionie gości zajęli się przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim. W spotkaniu wzięli udział również m.in. przedstawiciele straży pożarnej, policji czy straży leśnej.
Zdjęcie
Autor: fot.: Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim

Wykryto bloker reklam!

Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.

Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego pod przewodnictwem starosty powiatu piotrkowskiego Piotra Łącznego debatowała z zaproszonymi gośćmi nad przygotowaniem służb, inspekcji i straży do sezonu letniego, ale również wnioskami z analizy zagrożeń i zabezpieczenia operacyjnego. W czasie spotkania podsumowano też działalność Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w 2023 roku.

 

 

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 12

    reklama

    Dla Ciebie

    14°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio