Piotrkowianie badali się podczas "Dni Zdrowia i Rodziny"

ePiotrkow Niedziela, 30 września 20188 7222
Kilkanaście namiotów stanęło w niedzielę 30 września w parku śródmiejskim im. św. Jana Pawła II. Miejsca w nich zajęli specjaliści, którzy służyli poradą w najróżniejszych dziedzinach medycznych.

Ładuję galerię...

Mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego i regionu chętnie korzystali z bezpłatnych badań. Przybyli mogli sprawdzić poziom cholesterolu we krwi, poziom hemoglobiny glikowanej, ciśnienie tętnicze krwi, poziom cukru, słuch, wzrok oraz wykonać badanie analizy ciała, USG tętnic szyjnych i zmierzyć końcowe produkty glikacji.

 

- Takie akcje są bardzo potrzebne. Zarówno młodsi, jak i starsi powinni regularnie się kontrolować. Jeśli to zaniedbamy to może się do dla nas bardzo źle skończyć - powiedzieli nam mieszkańcy oczekujący na badanie tętnic szyjnych.

 

Prezydent Piotrkowa Krzysztof Chojniak także zachęcał do zrobienia sobie badań - Dzięki uprzejmości naszych lekarzy i pielęgniarek mamy możliwość bezpłatnie sprawdzić stan swojego zdrowia. Oferta jest bardzo szeroka. Jednak oprócz tego mieszkańcy mają też możliwość zapoznania się z aktualną ofertą mieszkaniową naszego miasta bo mamy też kilka namiotów, gdzie na zainteresowanych czekają przedstawiciele piotrkowskiego TBS-u oraz prywatni deweloperzy.

 

Poza wymienionymi usługami w parku im. św. Jana Pawła II znalazły się także animacje dla najmłodszych, w których dzieci mogły zdobyć drobne upominki. Oprócz tego do zabawy na "dmuchańcach" zachęcali pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim. Radą służyli również przedstawiciele Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie.

 

 


Zainteresował temat?

2

4


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)01.10.2018 08:26

To jest się pytam dlaczego władze Piotrkowa olewają sprawy profilaktyki mieszkańców? Kampanię wyborczą robią badaniami, a na codzień żadnych programów profilaktycznych nie ma. Gabinety lekarskie, dentystyczne i pielęgniarskie w szkołach stoją puste!

42


gość ~gość (Gość)30.09.2018 21:25

Super inicjatywa

57


Piotrkowianin Piotrkowianinranga30.09.2018 17:27

Cytuję:
Piotrkowianie badali się podczas "Dni Zdrowia i Rodziny"


Dni, które trwają 4 (słownie: CZTERY) godziny - takie rzeczy tylko u Chojniaka.

124


gość ~gość (Gość)30.09.2018 19:23

Dziękuję za tą inicjatywę, przydałoby się tak z kilka razy w roku. Ważna akcja.

55


gość ~gość (Gość)30.09.2018 17:30

Szkoda że nie było namiotu MZK a w nim pana prezesa i głównego przełożonego kierowców. Z chęcią zadałbym im kilka pytań.

105


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat