Advertisement

Piotrkowianie badali się podczas "Dni Zdrowia i Rodziny"

ePiotrkow Niedziela, 30 września 20188
Kilkanaście namiotów stanęło w niedzielę 30 września w parku śródmiejskim im. św. Jana Pawła II. Miejsca w nich zajęli specjaliści, którzy służyli poradą w najróżniejszych dziedzinach medycznych.

Ładuję galerię...

Mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego i regionu chętnie korzystali z bezpłatnych badań. Przybyli mogli sprawdzić poziom cholesterolu we krwi, poziom hemoglobiny glikowanej, ciśnienie tętnicze krwi, poziom cukru, słuch, wzrok oraz wykonać badanie analizy ciała, USG tętnic szyjnych i zmierzyć końcowe produkty glikacji.

 

- Takie akcje są bardzo potrzebne. Zarówno młodsi, jak i starsi powinni regularnie się kontrolować. Jeśli to zaniedbamy to może się do dla nas bardzo źle skończyć - powiedzieli nam mieszkańcy oczekujący na badanie tętnic szyjnych.

 

Prezydent Piotrkowa Krzysztof Chojniak także zachęcał do zrobienia sobie badań - Dzięki uprzejmości naszych lekarzy i pielęgniarek mamy możliwość bezpłatnie sprawdzić stan swojego zdrowia. Oferta jest bardzo szeroka. Jednak oprócz tego mieszkańcy mają też możliwość zapoznania się z aktualną ofertą mieszkaniową naszego miasta bo mamy też kilka namiotów, gdzie na zainteresowanych czekają przedstawiciele piotrkowskiego TBS-u oraz prywatni deweloperzy.

 

Poza wymienionymi usługami w parku im. św. Jana Pawła II znalazły się także animacje dla najmłodszych, w których dzieci mogły zdobyć drobne upominki. Oprócz tego do zabawy na "dmuchańcach" zachęcali pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim. Radą służyli również przedstawiciele Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie.

 

 


Zainteresował temat?

2

4


Advertisement
Advertisement

Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)01.10.2018 08:26

To jest się pytam dlaczego władze Piotrkowa olewają sprawy profilaktyki mieszkańców? Kampanię wyborczą robią badaniami, a na codzień żadnych programów profilaktycznych nie ma. Gabinety lekarskie, dentystyczne i pielęgniarskie w szkołach stoją puste!

42


gość ~gość (Gość)30.09.2018 21:25

Super inicjatywa

57


Piotrkowianin Piotrkowianinranga30.09.2018 17:27

Cytuję:
Piotrkowianie badali się podczas "Dni Zdrowia i Rodziny"


Dni, które trwają 4 (słownie: CZTERY) godziny - takie rzeczy tylko u Chojniaka.

124


gość ~gość (Gość)30.09.2018 19:23

Dziękuję za tą inicjatywę, przydałoby się tak z kilka razy w roku. Ważna akcja.

55


gość ~gość (Gość)30.09.2018 17:30

Szkoda że nie było namiotu MZK a w nim pana prezesa i głównego przełożonego kierowców. Z chęcią zadałbym im kilka pytań.

105


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat