TERAZ1°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Umiarkowana
reklama

Chciał dorobić do pensji - okradał pracodawcę

JaKac1
JaKac1 wt., 5 lutego 2013 12:20
Bełchatowscy policjanci wszczęli dochodzenie przeciwko pracownikowi jednej z firm z Rogowca, który chcąc „dorobić” do pensji „wywoził” zdemontowane elementy stalowe w celu ich sprzedaży. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.
Zdjęcie

- 4 lutego 2013 roku o 15.15, pracownicy ochrony kompleksu energetycznego w Rogowcu (gmina Kleszczów) zawiadomili bełchatowskich policjantów o ujęciu 47-letniego mieszkańca gminy Bełchatów na gorącym uczynku kradzieży. Mężczyzna, zatrudniony w jednej z tamtejszych firm transportowych wpadł, gdy do swojego opla ładował przygotowane wcześniej do wywiezienia elementy stalowe, pochodzące z demontażu urządzeń technologicznych. Wartość wywożonego bezprawnie mienia została oszacowana na około 420 złotych - informuje podkom. Sławomir Szymański, oficer prasowy KPP w Bełchatowie.

 

Zatrzymany przez policjantów 47-latek przyznał się do kradzieży stali, którą zamierzał sprzedać jako złom, aby w ten sposób dorobić do pensji. Usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa, za które grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Podsumowanie

    Komentarze 8

    reklama

    Dla Ciebie

    1°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio