TERAZ5°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

Będzie rondo Lecha i Marii Kaczyńskich

JaKac1
JaKac1 czw., 23 maja 2013 16:29
Lecha i Marii Kaczyńskich jedno, Zygmunta Zaremby drugie - takie imiona mają nosić bliźniacze ronda w Piotrkowie.
Zdjęcie

Wykryto bloker reklam!

Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.

Porozumienie w tej sprawie zawarli przedstawiciele piotrkowskiego SLD i PiS-u. Radni: Bronisław Brylski z Sojuszu Lewicy  Demokratycznej i Adam Gaik z Prawa i Sprawiedliwości czekają teraz na zajęcie  się tą sprawą przez prezydenta.

Rondo południowe (od strony Rozprzy) miałoby się nazywać Lecha i Marii Kaczyńskich. Rondo przy Przedborskiej – im. Zygmunta Zaremby. - Takie były deklaracje prezydenta miasta. Czekamy z niecierpliwością na inicjatywę uchwałodawczą prezydenta. To jest już oczywiste – mówi Brylski. - W związku z konsensusem trzeba temat po prosu zakończyć – zaznacza Gaik.

Jeśli propozycja radnych uzyska aprobatę prezydenta, stosowna uchwała trafi pod obrady rady na jednej z najbliższych sesji.

(Strefa FM)

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 37

    reklama

    Dla Ciebie

    5°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio