Advertisement

Wysokie zwycięstwa faworytów

OSiR Wtorek, 12 września 20233
Bez najmniejszych problemów poradziły sobie w szóstej kolejce ALPN drużyny uznawane za faworytów. Najbardziej okazałe zwycięstwo odniosła Starówka.
Zdj. Kasia Sianos (OSiR) Zdj. Kasia Sianos (OSiR)

Niedawny wicemistrz Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej rozgromił debiutujący w rozgrywkach zespół Trybunału Piotrków aż 22:0. To jedna z najwyższych wygranych w historii ligi.

Wysoko wygrywały też: Met – Stal (9:0 z Drużyną SP), MJ Meble Na Wymiar (13:0 z PWiK Sp. z o.o) i Prym – Galeria Wnętrz (9:2 z Golden Boiz). I właśnie tylko te dwie ostatnie mają na koncie komplet punktów, choć Prym – Galeria Wnętrz rozegrała pięć, a nie sześć meczów.

W najbliższy weekend odbędą się dwie kolejki.

Mecze piłkarzy – amatorów odbywają się na bocznych boiskach stadionu miejskiego w weekendowe poranki. Rozgrywki organizuje piotrkowski OSiR.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zls ~Zls (Gość)14.09.2023 21:46

Utarli nosa temu co tak odrazu chce dzwonić jak się coś dzieje

01


Kokosz ~Kokosz (Gość)12.09.2023 11:38

Pierwsze punkty stracił Fcc. Jacek wybrał złą taktykę?

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat