Advertisement

Ważna droga już prawie gotowa

ePiotrkowRegion Środa, 13 lipca 20222
Prace drogowe pomiędzy Czarnocinem a Tuszynem powoli dobiegają końca. Położona została już ostatnia warstwa nawierzchni na remontowanym ponad 4-kilometrowym odcinku tej drogi powiatowej.
fot.: UG Czarnocin fot.: UG Czarnocin

W ramach tej inwestycji jezdnia została gruntownie przebudowana, w większości wraz z wymianą podbudowy. Istotnym elementem tego zadania jest wykonanie ścieżki pieszo-rowerowej. Zaobserwowałem, że już teraz przemierza ją wielu cyklistów. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem prace zamkniemy do końca lipca - mówi Roman Miksa, wójt gminy Czarnocin. 

Całkowita wartość modernizacji to ponad 6 mln 750 tys. zł. Gmina Czarnocin i powiat piotrkowski pokryją jednak tylko część kosztów, bo będzie to w sumie 2 mln zł. Pozostała kwota pochodzi z pochodzi z budżetu państwa.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wep ~wep (Gość)14.07.2022 09:54

Ciężarówki ze żwirowni i tak ją rozjadą.

10


wiesniak ~wiesniak (Gość)13.07.2022 14:58

Dlaczego tam jest koniec prac,a w gminie Wolborz jeden wielki balagan.Chyba nie te glowy.

11


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat