Utrudnienia na głównej ulicy miasta

Region Poniedziałek, 13 czerwca 20228
Rusza budowa drugiego ronda w Wolborzu. Prace budowlane napotkacie w obrębie skrzyżowania ulic: Modrzewskiego, Świętokrzyskiej i Placu Jagiełły.
fot.: UM Wolbórz fot.: UM Wolbórz

Od wtorku (14.06.2022) wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu w obrębie skrzyżowania ulic Modrzewskiego, Świętokrzyskiej i Placu Jagiełły. Wykonywane będą prace związane z budową sieci wodociągowej i przyłącza do sieci na wysokości skweru.

 

W związku z tym droga na odcinku około 120 metrów, na wysokości od skrzyżowania ulicy Modrzewskiego z Placem Jagiełły do końca Kościoła, będzie zamknięta. Objazd wyznaczono  przez Plac Jagiełły, który na czas robót będzie ulicą dwukierunkową. Wyjeżdżając z ulicy Świętokrzyskiej będzie trzeba ustąpić pierwszeństwa przejazdu. Parking zostanie zorganizowany za budynkiem Urzędu Miasta.

 

fot.: UM Wolbórz

 

Sprawdź plan czasowej organizacji ruchu: pobierz plik 03.jpg

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

3


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wiesniak ~wiesniak (Gość)13.06.2022 08:36

Kiedy skonczycie pierwsze rondo,bajzel w Goleszach,Mloszowie,Adamowie.Czyktos w tej gminie odpowiada za terminy,organizacje prac.

71


EP97300 ~EP97300 (Gość)13.06.2022 13:45

A już myślałem, że chodzi o remont przejazdu kolejowego na ul. Słowackiego w Piotrkowie.

50


Hmmm ~Hmmm (Gość)13.06.2022 13:44

Ludzie, zdecydujcie się. Jak nic nie budują, to źle, bo niebezpiecznie... a jak już zaczną, to też nie jest dobrze... bo hałas, korki, kurz. Nie chcecie u siebie rond, przerzućcie te środki do Piotrkowa. Parafrazując słowa króla Jagiełły... W Piotrkowie rond ci u nas dostatek, ale i te przyjmiemy...

24


Miastowy2 ~Miastowy2 (Gość)13.06.2022 11:24

Już obwodnicę 20 lat budują i skończyło się na niczym zamiast obwodnicę zrobić i wyprowadzić ruch to ono wywalają grube miliony na ronda które będą za małe dla większych pojazdów. Tu od lat 80-tych nie było gospodarza w gminie i nie ma obecny to taki sam karierowicz jak wcześniejsi każdy z nich o własnej kieszeni myśli a nie o rozwoju gminy.
Wolbórz byłby miastem ale przed wojną nie chcieli zakładu u siebie który później zbudowany był w Tomaszowie.
Obecny Burmistrz jako rolnik też się nie sprawdził bo w tej gminie jest grupa sami swoi obcego inwestora tu nie wpuszczą i efekty wszyscy widzimy Wolbórz tak samo upada jak Piotrków

61


Rdzenny EP ~Rdzenny EP (Gość)13.06.2022 08:46

Elegancko. Co jakiś czas tamtędy jeżdżę. Rondo w tamtym miejscu to idealne rozwiązanie, bo z widocznością na tym skrzyżowaniu nie jest zbyt dobrze.

63


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat