Advertisement

Strażackie 9,98 już w weekend

ePiotrkowRegion Środa, 27 kwietnia 202221611
Strażackie 9,98 to sportowa impreza dla wszystkich miłośników biegania, nordic-walking oraz jazdy na rowerze. Jej piątą edycję zaplanowano na 1 maja, a każdy uczestnik będzie mógł wesprzeć małego Wiktora z gminy Moszczenica, który zmaga się z zespołem wad wrodzonych.
fot.: archiwum ePiotrkow.pl fot.: archiwum ePiotrkow.pl

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, w miejscu przeprowadzenia zawodów prowadzona będzie zbiórka środków pieniężnych na leczenie 8-letniego Wiktora, mieszkańca gminy Moszczenica. 

 

Chęć udziału w imprezie zgłosiło już około 480 osób. To prawie pełna pula, bo zaplanowaliśmy 500 miejsc. Każdy uczestnik, bez względu na to czy będzie jechał na rowerze, biegł czy szedł z kijami nordic-walking, ma to pokonania ten sam dystans. Impreza ma charakter sportowy i właśnie na aktywnym spędzeniu czasu, połączonym z pomocą dla Wiktora chcemy się skupić. Jednocześnie prosimy uczestników, by w miarę możliwości przybywali na miejsce startu np. rowerami, ponieważ mamy tam bardzo ograniczoną liczbę miejsc parkingowych - apeluje mł. bryg. Piotr Kaźmierczak z KM PSP w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Regulamin imprezy dostępny jest na stronie internetowej piotrkowskiej Straży Pożarnej.

 


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_pola ~go?ć_pola (Gość)27.04.2022 14:12

Będę tam ????

20


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat