Advertisement

Sala ślubów już po remoncie

ePiotrkowRegion Środa, 03 sierpnia 202220135
Młode pary, które planują zawarcie związku małżeńskiego w Urzędzie Stanu Cywilnego w Grabicy, czeka miła niespodzianka. Właśnie oddano do użytku, po generalnym remoncie tamtejszą salę ślubów.

Ładuję galerię...

Nowe wnętrze ma zapewnić większy komfort parom zawierającym związek małżeński oraz gościom uczestniczącym w ceremonii zaślubin. Co istotne, powierzchnia pomieszczenia znacznie się zwiększyła.

Sala została poddana całkowitej metamorfozie. Oprócz prac związanych z przebudową, pomieszczeniu nadano bardziej elegancki wygląd poprzez zmianę aranżacji, a także zastosowanie nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. Nowoczesne wnętrze sprawi, że nie tylko ceremonie ślubne, ale też jubileusze zachowają uroczystą, dostojną formę, a pamiątkowe zdjęcia z uroczystości będą dla nich pamiątką szczęśliwych chwil spędzonych w odpowiedniej scenerii - zapewniają urzędnicy z gminy Grabica.


Zainteresował temat?

1

3


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

KazimierzJ ~KazimierzJ (Gość)04.08.2022 08:20

Krzyż na ścianie w Urzędzie? Co to za brewerie?

33


Miastowy2 ~Miastowy2 (Gość)04.08.2022 07:26

Po co to było skoro większość bez ślubu mieszka

13


Grażynka ~Grażynka (Gość)03.08.2022 22:45

Mogliście wcześniej zrobić ten remont to bym poczekała a teraz to już po ptakach

51


olo ~olo (Gość)03.08.2022 18:41

No to hajtać się i zakłądać chliwnie.

51


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat