Romantyczny koncert gwiazdy w MOK

Region Piątek, 09 lutego 20242
Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie zaprasza na najbardziej romantyczny wieczór w roku. Mowa o walentynkach, bo właśnie 14 lutego odbędzie się w MOK-u koncert artysty, znanego między innymi z programu Mam Talent.
fot.: kadr YouTube / Alexander Martinez fot.: kadr YouTube / Alexander Martinez

To koncert wspaniałego śpiewaka, wokalisty, Alexandra Martineza. Jego niezwykłe umiejętności pozwoliły mu na zajęcie trzeciego miejsca w drugiej edycji popularnego programu "Mam Talent". Muzyczne przeżycia to nie wszystko, bo przygotowaliśmy również nagrody, które będzie można wygrać, ale aby mieć na to szanse, zachęcam do udziału w naszym koncercie - zaprasza Sławomir Rybak, dyrektor MOK-u w Sulejowie.

 

Koncert walentynkowy rozpocznie się o 19:30, a bilety możecie kupić, dzwoniąc pod numer: 513 006 574. 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

4


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

taki tam ~taki tam (Gość)12.02.2024 08:13

Czy rolą publicznego Domu Kultury jest organizowanie koncertu na który sprzedawane są bilety czy raczej taki MOK powinien ograniczyć się do odpłatnego wynajęcia sali ? Jakie wpływy do budżetu gminy z takiego koncertu ? Czy kasa ze sprzedanych biletów zasili budżet gminy ?

21


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat