Advertisement

Rehabilitacja onkologiczna w Piotrkowie za darmo!

ePiotrkow Czwartek, 24 marca 202218423
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim nieustannie zachęca do wzięcia udziału w projekcie „Rehabilitacja Onkologiczna” dla osób, które chorowały lub leczą się onkologicznie. - To bezpłatna propozycja dla osób aktywnych zawodowo, bez oczekiwania w kolejkach - podkreślają pracownicy szpitala.
fot.: SSW w Piotrkowie Trybunalskim fot.: SSW w Piotrkowie Trybunalskim

Projekt „Rehabilitacja Onkologiczna” cały czas trwa, w ostatnim czasie zauważamy zwiększone zainteresowanie tą rehabilitacją. Pacjenci dzwonią, pytają i zgłaszają chęć uczestnictwa w programie. Można się umówić „na już” lub zarezerwować dogodny dla siebie termin. Przypomnę, że aby wziąć udział w projekcie, należy mieć skierowanie od prowadzącego leczenie lekarza – onkologa, jednak jeśli ktoś takiego zaświadczenia nie ma, może je uzyskać u nas w przychodni. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przyjścia bezpośrednio do Działu Rehabilitacji naszej Przychodni Specjalistycznej, na II piętro w budynku od strony ul. Wolborskiej. Miejsca są, wystarczą tyko chęci - informuje Bartłomiej Kaźmierczak, rzecznik prasowy szpitala wojewódzkiego.

 

Rehabilitacja onkologiczna trwa 6 tygodni, a w ramach niej można przejść m.in. wszelkie procedury fizjoterapeutyczne, poddać się masażom klasycznym i limfatycznym, czy uzyskać wsparcie psychologiczne oraz porady dietetyka. Kontakt pod numerami telefonów: (44) 648 03 53 lub 668 518 918.


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)24.03.2022 11:38

Co mu się stało ze stopami?

10


Juzef ~Juzef (Gość)24.03.2022 10:16

Na sto procent ta maseczka mu pomoże wyzdrowieć. Płucka będą czyste i odgrzybione.

30


Rencista ~Rencista (Gość)24.03.2022 10:12

Nie ma nic za darmo. Jeżeli już to z moich podatków.

30


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat