Piotrkowianka z brązowym medalem Mistrzostw Świata

Poniedziałek, 27 czerwca 20222
Blisko pół tysiąca zawodników z kilkudziesięciu krajów wzięło udział w Mistrzostwach Świata IFK Kyokushin. Na najniższym stopniu podium stanęła reprezentująca Piotrkowski Klub Oyama Karate WASHI Inga Fister.
Piotrkowianka z brązowym medalem Mistrzostw Świata

Zawody odbywały się w dniach 4-5 czerwca w hiszpańskiej Walencji.  Inga Fister  po twardych i zaciętych walkach zdobyła brązowy medal w kategorii U-21, do 55 kg. W walce o finał nasza reprezentantka uległa późniejszej triumfatorce z Bułgarii.

 

Trofea wręczali Shihan David Pickthall (7 dan) i prezydent IFK Kyokushin Shihan Jose Babiloni (7 dan), reprezentant IFK Kyokushin w Hiszpanii.

 

Warto przypomnieć że zawodniczka Piotrkowskiego Klubu Oyama Karate WASHI to tegoroczna mistrzyni Polski OYAMA PFK w Kumite (Tarnobrzeg) i mistrzyni Polski OYAMA PFK w Kata (Turek). Jej trenerem jest Dariusz Szulc.

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)29.06.2022 08:18

Gratulacje- szkoda, że nie ma filmiku z walki

10


Art.kom ~Art.kom (Gość)27.06.2022 22:57

Gratulacje wielkie dla mistrzyni i trenera

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat