Advertisement

Piotrków zaprasza na kolędowanie z gwiazdą

ePiotrkow Poniedziałek, 05 grudnia 20223
Już osiemnastego grudnia w Piotrkowie odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. W tym roku organizatorzy przygotowali wyjątkową niespodziankę - koncert kolęd w wykonaniu Arki Noego.

Jarmark w Piotrkowie tradycyjnie odbywa się w ostatnią niedzielę przed świętami.  W tym roku będzie to 18 grudnia, czyli dokładanie tydzień przed Bożym Narodzeniem. W Rynku Trybunalskim będzie można zrobić jeszcze ostatnie zakupu. Pojawią się stoiska z ozdobami, rękodziełem czy żywnością. 

 

Jarmarkowi towarzyszyć będzie część artystyczna. I tu czeka na mieszkańców niespodzianka. Organizatorzy zapraszają na wspólne kolędowanie z dziecięcym zespołem Arka Noego. Koncert ma się rozpocząć o godz. 12:00.  Następnie wystąpi jeszcze Miejska Orkiestra Dęta. Zaplanowano także świąteczne warsztaty plastyczne dla dzieci. 

 

Sam jarmark ma rozpocząć się o godz. 10:00 i potrwać do 17:00. 

 


Zainteresował temat?

1

2


Advertisement
Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)05.12.2022 09:42

To Arka jeszcze istnieje?

21


Gugula ~Gugula (Gość)05.12.2022 09:22

Arka Noego.... Ikse

11


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat