Met - Stal atakuje podium

OSiR Poniedziałek, 19 lutego 20240
Trwa znakomita passa Met – Stalu. Drużyna wcześniej specjalizująca się w remisach, od kilku tygodni głównie wygrywa. I awansuje na czwarte miejsce Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.
Zdj. Kasia Sianos (OSiR) Zdj. Kasia Sianos (OSiR)

W miniony weekend zawodnicy Met – Stalu dopisali do swojego konta aż dziewięć punktów (rozgrywali jeden mecz zaległy). To dało im awans tuż za podium, przy czym mają jedno spotkanie rozegrane mniej. I na pewno nie powiedzieli w kwestii awansu ostatniego słowa.

Na szczycie tabeli wciąż Prym – Galeria Wnętrz (w weekend dwa zwycięstwa), który o cztery punkty wyprzedza Barwil – Omegę. Mistrz znów męczył się w meczu z Ekipą, ostatecznie wygrał, a dwa decydujące gole zdobył w ciągu ostatnich kilkudziesięciu sekund. Na trzecim miejscu Starówka.

Drugą wygraną w sezonie zanotowała drużyna OSKP Dyguda (1:0 z FCC Environment). Sporą niespodzianką było też zwycięstwo Walewskiego nad WKS Proszenie (1:0).

Mecze AHLPN odbywają się w hali Relax w weekendowe poranki. W najbliższą sobotę i niedzielę rozegrane zostaną dziewiętnasta i dwudziesta kolejka.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat