Advertisement

Majchrzak z dodatnim testem na COVID-19. Nie zagra w półfinale

ePiotrkowŚwiat Piątek, 07 stycznia 202233573
Kamil Majchrzak otrzymał dodatni wynik testu na COVID-19. To wyeliminowało go z gry w półfinale w turnieju ATP Sydney 2022. W meczu z Pablo Carreno-Bustą zastąpił go Jan Zieliński.
fot.: FB Kamil Majchrzak fot.: FB Kamil Majchrzak

Piotrkowianin dotychczas radził sobie na australijskich kortach znakomicie. W trzech rozegranych meczach odniósł komplet zwycięstw. W piątkowy (07.01.2022) poranek poinformował jednak, że koronawirus wyeliminował go z walki w kolejnym spotkaniu. 

 


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)07.01.2022 09:03

Ale czy ma objawy ?? Przecież te testy sa nic nie warte- mój dziadek we wtorek miał pozytywny, w środę już nie o zdjęli kwarantanne, a kaszel mu jeszcze nie przeszedł ...

10


Hooltay ~Hooltay (Gość)07.01.2022 08:17

Nie pękaj chłopaku,jeszcze zdążysz wygrać i Australian i inne Wielkie Szlemy.pamiętaj zawsze skąd pochodzisz i podkreślaj to w wywiadach!!!

50


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat