Reklama

Artykuły do tagu: Sydney

Majchrzak z dodatnim testem na COVID-19. Nie zagra w półfinale
Kamil Majchrzak otrzymał dodatni wynik testu na COVID-19. To wyeliminowało go z gry w półfinale w turnieju ATP Sydney 2022. W meczu z Pablo Carreno-Bustą zastąpił go Jan Zieliński.
Majchrzak niepokonany w Sydney
Dobrze radzi sobie Kamil Majchrzak w noworocznym turnieju ATP Cup w Sydney. Piotrkowski tenisista na początek rywalizacji zdobył punkt dla reprezentacji Polski w meczu z Grecją. Następnie nie dał szans przeciwnikowi z Gruzji. Na zakończenie rywalizacji grupowej pokonał faworyzowanego Argentyńczyka.
Piotrkowianka o pożarach w Australii [VIDEO]
- Australijczycy mówią, że to jest katastrofa. Naukowcy stwierdzili, że toksyczność powietrza w Sydney jest tak duża jak wypalenie paczki papierosów dziennie – mówi Justyna Biegańska, piotrkowianka od kilku lat mieszkająca w australijskim Sydney. - Na Antypodach mamy do czynienia z ogromnymi pożarami, które pustoszą kraj. Giną ludzie i zwierzęta.
Maciej Nytko: zawsze chcieliśmy zamieszać w takiej imprezie
Pisaliśmy już o piotrkowianinie Macieju Nytko, który wziął udział w ostatniej edycji słynnych Regat Sydney-Hobart. Wraz z ekipą z klubu Ocean Challenge Yacht Club płynął na jachcie "Weddell". Ostatecznie polska załoga zajęła 36. miejsce (na 103 łodzie). Polacy dotarli do mety w ciągu 2 dni, a dokładnie 23 godzin i 54 minut - to najlepszy wynik w historii startów naszych jachtów w tej imprezie. Maciej Nytko opowiedział nam o tej niezwykłej, morskiej przygodzie.
Piotrkowianin ukończył regaty Sydney-Hobart (Aktualizacja)
Ostatecznie 36 miejsce (na 103 łodzie) zajęła polska załoga w regatach Sydney - Hobart, jakie odbywały się w dalekiej Australii. Jednym z członków ekipy był piotrkowianin Maciej Nytko. Polacy dotarli do mety w ciągu 2 dni, 23 godzin i 54 minut - to najlepszy wynik w historii startów naszych jachtów.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat