Lubień zaprasza na święto pieczonego ziemniaka

Region Czwartek, 08 września 20220
Parafialne Święto Pieczonego Ziemniaka odbędzie się w sobotę (10.09.2022) w Lubieniu (gm. Rozprza). To już czwarta edycja tej zainicjowanej przez mieszkańców imprezy. Wśród atrakcji znajdą się m.in. loteria fantowa, pokaz zabytkowych samochodów, czy impreza taneczna.
fot.: freepik.com fot.: freepik.com

Wśród atrakcji znajdą się latające modele oraz zabytkowe samochody. Znajdzie się też coś dla ducha, a mianowicie występ zespołu Trzy Morgi oraz zabawa taneczna przy muzyce na żywo oraz tej elektronicznej. Dla miłośników dobrego smaku, zaproponujemy potrawy z ziemniaka. Oczywiście rozpalimy również ognisko - mówi ks. Grzegorz Paszka, proboszcz parafii Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Lubieniu.


W czasie imprezy będzie można również zdobyć cenne gadżety. To dzięki loterii fantowej. Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci, takich jak dmuchańce, czy malowanie buziek, ale także gier zabaw i konkursów. Początek sobotniej imprezy zaplanowano na 15.00.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat