Advertisement

Leszka Białego już po remoncie

UM Piotrków Trybunalski Sobota, 19 listopada 202210
Zakończył się remont kolejnej osiedlowej uliczki w zachodniej części Piotrkowa Trybunalskiego. Tym razem poprawiły się bezpieczeństwo i komfort jazdy na ul. Leszka Białego.

Ładuję galerię...

- Rokrocznie w budżecie miasta zabezpieczamy niemałe pieniądze na poprawę bezpieczeństwa i komfortu poruszania się po piotrkowskich drogach. Zarówno jeśli chodzi o główne arterie miasta, jak i o mniejsze osiedlowe uliczki ważne dla mieszkańców konkretnego rejonu Piotrkowa - zapewniają urzędnicy.

 

Do mapy wyremontowanych dróg miasta dołącza kolejna, ul. Leszka Białego.

Co prawda pozostały jeszcze prace kosmetyczne, w większości polegające na sprzątaniu placu budowy, ale już dziś mogę powiedzieć, że inwestycja jest wykonana zgodnie z Państwa oczekiwaniami - mówił do mieszkańców ulicy Leszka Białego prezydent Krzysztof Chojniak podczas wizji lokalnej w terenie.

 

Remont objął około 200-metrowy odcinek ulicy. Najpierw wymieniono część krawężników, po czym drogowcy zdarli starą nawierzchnię jezdni, a następnie w to miejsce wykonano nową nakładkę asfaltową. Koszt inwestycji wyniósł 171.851,57 zł.


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (10)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

cenzorze przepuść ~cenzorze przepuść (Gość)20.11.2022 08:02

Kto tam mieszka ?

30


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)21.11.2022 04:14

Panie włodarzu Piotrkowa Trybunalskiego, Krzysztofie Chojniaku, zapraszam Pana na ulicę Geodezyjną w tym Pańskim mieście i przy każdej okazji będę Pana zapraszała na tą ulicę aż do skutku. To jest skandal, żeby tak wyglądała ulica w mieście powiatowym i nie ma się co chełpić uliczką osiedlową podczas gdy inne ulice w rządzonym przez Pana mieście wyglądają niczym po wojnie.

50


Twojstsryalejary ~Twojstsryalejary (Gość)19.11.2022 09:57

Ciekawe kiedy na Lecha Kaczyńskiego będzie nowa nawierzchnia albo na Lecha Wałęsy.

21


j. ~j. (Gość)19.11.2022 09:56

Nawet nie wiem, gdzie jest ul. L. Białego, ale wszyscy wiedzą, gdzie jest np. ul. Wojska Polskiego i co?... Od Kauflandu do Kostromskiej już niedługo w ogóle nie da się przejechać i takich przykładów jest więcej, a lokalna władza chwali się remontami kolejnych małych uliczek, po których jeżdżą chyba tylko ci, którzy tam mieszkają.

90


Babajagaa ~Babajagaa (Gość)19.11.2022 22:07

Na ul. Żelaznej rusza się kostka na ścieżce dla rowerów- na innych ścieżkach też kostka jest nie zasypana piaskiem, więc nie wiem jakicmcudem to odebrali ??

40


Wyborca ~Wyborca (Gość)19.11.2022 16:13

Czy mieszkasz tam.jakis deweloper Czy sponsor

50


danek ~danek (Gość)19.11.2022 11:01

Który to z urzędników czy radnych mieszka przy tej ulicy , a ja się pytam kiedy remont Rosevelta , Żelaznej ,Wojska Polskiego ? My tą ulicą otwieramy oczy niedowiarkom , to jest ulica jest miarą naszych możliwości. Tak panie Chojniak pańskie możliwości są tak krótkie jak ta ulica >

70


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat