Advertisement

Kierowca nie miał uprawnień, a pasażer był poszukiwany

Policja KMP PiotrkówRegion Piątek, 05 maja 20233
Policjanci piotrkowskiej drogówki podczas przeprowadzania kontroli prędkości w Srocku zatrzymali kierowcę bmw. Jak się okazało mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Siedzący obok pasażer, był natomiast poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.
fot.: KMP Piotrków Trybunalski fot.: KMP Piotrków Trybunalski

W czwartek (04.05.2023) przed godziną 18:00 policjanci piotrkowskiej drogówki prowadząc pomiar prędkości w gminie Moszczenica, zatrzymali do kontroli kierowcę bmw, który przekroczył dozwoloną prędkość o 21 km/h w obszarze zabudowanym.

Po sprawdzeniu okazało się również, że 18-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Z mężczyzną w pojeździe podróżował też 26-latek, który jak się okazało był osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności oraz do ustalenia miejsca pobytu - mówi asp. sztab. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie.

 

Pasażer bmw został zatrzymany i trafił do aresztu. 18-latek za popełnione wykroczenia wkrótce odpowie przed sądem.

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)07.05.2023 14:08

A co tam uprawnienia do prowadzenia pojazdów! Najważniejsze, że rodzice mają modne BMW, którym to można poszaleć i polansować się bogactwem. A w ogóle to i tak dziwne, że przekroczył tym autem dozwoloną prędkość tylko o karciane oczko.

10


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)05.05.2023 17:51

Dlaczego zawsze BMW to kłopoty?

71


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat