Advertisement

Gdzie dwóch się bije, tam Barwil korzysta

OSiR Wtorek, 17 października 20234
Potknięcia lidera i wicelidera w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej wykorzystał obrońca tytułu. I awansował na pierwsze miejsce.
Zdj. Kasia Sianos (OSiR) Zdj. Kasia Sianos (OSiR)

Pierwszej porażki w sezonie doznali zawodnicy MJ Meble Na Wymiar. Dotychczasowy lider uległ KSTR Flexipal 0:1. Dwa punkty stracił drugi w tabeli Prym – Galeria Wnętrz, remisując z Ekipą 3:3. Takie wpadki zwykle wykorzystuje Barwil – Omega i nie inaczej stało się w sobotę. Mistrz pokonał PWiK 6:0 i z 31 punktami prowadzi w tabeli ALPN, wyprzedzając o punkt dotychczas prowadzącą dwójkę.

Przebudził się wicemistrz. MR Dach Moszczenica wygrał drugi mecz z rzędu (5:1 z WKS Proszenie). Po raz drugi w sezonie wygrał też beniaminek Golden Boiz (2:0 z DSP), a najwyższe zwycięstwo zanotował zespół Zbyszko Ogrody, który pokonał ostatni w tabeli Trybunał Piotrków 13:2.

Mecze ALPN rozgrywane są w weekendowe poranki na bocznych boiskach stadionu miejskiego w Piotrkowie. Organizatorem jest Ośrodek Sportu i Rekreacji.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Alpn ~Alpn (Gość)19.10.2023 17:57

Palety rozbiły meble taki tytuł powinien być a nie tylko Barwil i Barwil ??

00


His ~His (Gość)18.10.2023 21:21

Dziobak premia będzie

00


go?ć_cycu ~go?ć_cycu (Gość)17.10.2023 17:46

Grzybek gdzie byłeś??? Barwil I Love You

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat