Festyn charytatywny na Stadionie Miejskim

Strefa FM Środa, 18 sierpnia 202133014
Niezwykle interesująco zapowiada się organizowany przez piotrkowski OSiR letni festyn. Oprócz tradycyjnych zabaw i pokazów odbędzie się pierwszy w historii miasta mecz piłkarski, w którym zmierzą się Reprezentacja Amatorskiej Ligi Piłkarskiej z Reprezentacją Piotrkowa. Imprezie przyświeca szczytny cel.

Ładuję galerię...

Całość rozpocznie koszykarski turniej 3x3 o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji. Początek zaplanowano na 16.00. Mniej więcej godzinę później odbędą się pokazy motorowe i samochodowe. Będzie można zobaczyć wyjątkowe auta amerykańskie i klasyczne. Do tego wszystkiego piotrkowscy policjanci przeprowadzą naukę zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.


W trakcie festynu będzie działał grill, będą dmuchańce dla najmłodszych i zbiórka pieniężna na rzecz pani Izabeli, która w styczniu straciła obie nogi i teraz wymaga specjalistycznej rehabilitacji oraz sprzętu. Puszki będą stały na terenie, na którym będzie odbywać się festyn. Pomocą służą też wolontariusze.


Po godzinie 18.00 zaplanowano pierwszy w historii mecz, w którym zmierzą się Reprezentacja Amatorskiej Ligi Piłkarskiej z Reprezentacją Piotrkowa, czyli połączonymi siłami Polonii i Concordii.


Po tym spotkaniu rozpocznie się Nocny Turniej Piłkarski o Puchar Dyrektora OSiR-u, który potrwa do północy. Tytułu broni amatorski zespół wielokrotnego mistrza ALPN, czyli Barwil-Omega.


Wszystko to na terenie Stadionu Miejskiego w Piotrkowie przy ulicy Żwirki. Zapowiada się naprawdę wyjątkowy festyn. Początek imprezy 21 sierpnia o godzinie 16:00. 


Zainteresował temat?

1

5


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

analfabeta ~analfabeta (Gość)20.08.2021 16:53

W dzień śpią a w nocy po mieście szaleją "pierdzące" motorki, grają w siatkówkę, a teraz jeszcze w piłkę nożną to miasto, to miast nierobów szalejących po nocach.

00


amazon ~amazon (Gość)18.08.2021 14:19

Czy trenerem ekipy amatorskiej będzie Daniel z Eko Luka?

23


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat