Advertisement

Dwa dni z utrudnieniami na A1

GDDKiARegion Wtorek, 30 sierpnia 20222
W związku z koniecznością przeprowadzenia szeregu prac na autostradzie A1 między węzłami Piotrków Trybunalski i Tuszyn, w ciągu dwóch najbliższych dni (31 sierpnia i 1 września) kierowcy napotkają utrudnienia. O szczegółach poinformowali nas przedstawiciele łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
fot.: GDDKiA fot.: GDDKiA

W środę (31.08.2022) prace nawierzchniowe i inspekcyjno-pomiarowe będą prowadzone na jezdni w kierunku Łodzi w okolicach miejscowości Dąbrówka i Mąkoszyn (337 kilometr trasy). Ruch na odc. ok. 300 metrów będzie się odbywał tylko lewym pasem, przy ograniczeniu do 80 km/h.

 

W czwartek (01.09.2022) na wysokości węzła Piotrków Trybunalski Południe (350 km trasy) na jezdni w kierunku Katowic będzie podłączane zasilanie do elementów oświetlenia węzła. Na pasie awaryjnym pojawią się znaki informujące o pracach. Kierowcy będą mieli do dyspozycji całą szerokość jezdni ale będzie tam obowiązywało ograniczenie do 80 km/h.  Ruch w kierunku centrum Piotrkowa i na Bełchatów po jezdni zbiorczo – rozprowadzającej będzie odbywał się normalnie.

 

Rozpoczęcie prac - zarówno w środę, jak i czwartek - zaplanowano na godzinę 8.00, zaś zakończenie do godz. 18.00.


Zainteresował temat?

4

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Tesia ~Tesia (Gość)30.08.2022 14:12

Fajnie.Poczatek roku szkolnego

22


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat