Advertisement

Czy Ekipa zaatakuje podium?

OSiR Poniedziałek, 23 października 20237
Kolejny udany weekend w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej zaliczyła drużyna Ekipy. Po słabym początku sezonu zespół będący mieszanką rutyny i młodości notuje bardzo dobrą passę i awansuje na siódme miejsce w ligowej tabeli.
Zdj. Kasia Sianos (OSiR) Zdj. Kasia Sianos (OSiR)

Ekipa nie dała się pokonać Prymowi – Galerii Wnętrz, a mistrzowi uległa tylko 2:3. Od kilku tygodni wygrywa bądź remisuje. W sobotę 2:2 z KSTR Flexipal, a w niedzielę 5:1 z Golden Boiz. W najbliższy weekend zmierzy się w meczu o sześć punktów z Met Stalem.

Na czele nadal Barwil – Omega, który nie dał szans z zespołem Zbyszko Ogrody (9:0). Na drugim miejscu Prym – Galeria Wnętrz (3:2 z WKS Proszenie), a na trzecim pauzujący w tej kolejce MJ Meble Na Wymiar. Szansy na przegonienie niedawnego lidera nie wykorzystała Starówka, która  tylko zremisowała z Orlikiem Bujny.

W dolnej  części tabeli Golden Boiz odniósł najwyższe zwycięstwo w swojej krótkiej historii występów w ALPN, pokonując ostatni w tabeli Trybunał Piotrków 9:1.

Do końca rundy jesiennej pozostały trzy kolejki.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

3


Advertisement
Advertisement

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kokosz ~Kokosz (Gość)24.10.2023 18:37

Liga bez Jacka z FCC to byłby krach. Koniec marzeń. Genialny strateg i znawca futbolu!

10


Cichy Wielbiciel ~Cichy Wielbiciel (Gość)24.10.2023 16:41

Co się dzieje z najlepszym zawodnikiem Prymu Sylwkiem?
Przychodzę regularnie i nie mogę go spotkać :(

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat