Advertisement

Barwil - Omega najlepszy na półmetku

OSiR Poniedziałek, 06 listopada 20231
Ostatnia kolejka rundy jesiennej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej nie przyniosła zmiany lidera – tym był i jest Barwil – Omega. Zanotowano jednak niespodziankę: przegrała drużyna, która przez wiele tygodni zajmowała pierwsze miejsce.
Zdj. Kasia Sianos (OSiR) Zdj. Kasia Sianos (OSiR)

Sposób na niedawnego lidera MJ Meble Na Wymiar znalazł nieobliczalny Met – Stal. To nie pierwszy faworyt, któremu zespół Damiana Urbańskiego urwał punkty. Kilka tygodni temu Met – Stal zremisował 5:5 z Prymem – Galerią Wnętrz.

Pozostałe zespoły ścisłej czołówki zdecydowanie wygrywały: Barwil – Omega 17:2 z DSP, Prym – Galeria Wnętrz 5:1 z Orlikiem Bujny, a Starówka 4:0 z Ekipą.

W pierwszej rundzie rozgrywek organizowanych przez piotrkowski OSiR rozegrano 136 meczów, w których strzelono 990 goli. Indywidualnie najlepszym snajperem jest Marcin Szczepanowski (Prym – Galeria Wnętrz), który wyprzedza Piotra Świtalskiego (Eko Luk) i Jakuba Kukulskiego (MJ Meble Na Wymiar).

Za kilka tygodni rozpocznie się halowa edycja tej amatorskiej rywalizacji. Planowane rozpoczęcie to drugi dzień grudnia. Zgłoszenia drużyn przyjmowane są mailowo (alpn@osirpiotrkow.pl) lub telefonicznie 510 473 737 do 17 listopada.

 

Tabela (źródło: ALPN Amatorska Liga Piłki Nożnej - Piotrków Tryb. - strona nieoficjalna

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kawik ~Kawik (Gość)10.11.2023 21:47

Znowu?? !!!! Nudne już to jest !!!!

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat