Advertisement

Aeroklub pamięta o dzieciach!

Piątek, 26 maja 20235
Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej zaprasza do wspólnej zabawy podczas Odlotowego Dnia Dziecka. Imprezę zaplanowano na sobotę (27.05.2023) na lotnisku w Piotrkowie.
fot.: freepik.com / zdjęcie ilustracyjne fot.: freepik.com / zdjęcie ilustracyjne

Organizatorzy zapowiadają liczne atrakcje, a wśród nich m.in. szybowce i samoloty do dyspozycji najmłodszych, spotkania z zawodowymi pilotami, dmuchany zamek z "Psiego Patrolu", ale też loterię z nagrodami.

 

Impreza rozpocznie się o 12.00, a szczegóły znajdziecie na plakacie.

 


Zainteresował temat?

0

2


Advertisement
Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Lotnik modelarz ~Lotnik modelarz (Gość)wczoraj, 23:46

Modelarze maja się dobrze, współpracują z Aeroklubem. Nikt niczego nie zlikwidował, co za brednie. Modelarze nie latają na lotnisku, bo ruch zrobił się duży a współczesne modele są dużo większe i szybsze. Obcowanie modeli i samolotów z uczniami stało się niebezpieczne. Dziś modelarze latają we wsi Turlej, gdzie jest bezpiecznie.

10


wiesniak ~wiesniak (Gość)przedwczoraj, 15:16

szkoda ze zniszczono w Piotrkowie dzialalnosc modelarska zorganizowana wAeroklubie,Jaskolczynie.Dzieciaki co roku spotykaly sie na lotnisku na zawodach Mlodzi Modelarze na start.Impreza organizowana przez Aerokluby w calej Polsce.

31


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat