TERAZ1°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Umiarkowana
reklama

17-letni piotrkowianin stanął przed sądem za włamania i kradzieże

Policja KMP Piotrków
Policja KMP Piotrków wt., 4 czerwca 2019 11:04
Nawet 10 lat może spędzić za kratkami 17-letni mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego, który odpowie za kradzieże i kradzieże z włamaniem oraz udostępnianie narkotyków lub dopalaczy małoletnim. Młody mężczyzna odpowiadał już przed sądem za swoje czyny, których dopuścił się w dwóch ostatnich tygodniach maja.
Zdjęcie
Autor: fot.: pixabay

Wobec 17-latka Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim zastosował już 3-miesięczny areszt. Jego problemy zaczęły się gdy piotrkowscy policjanci przyjęli zawiadomienie o kradzieży młotowiertarki, a także dokumentów i pieniędzy z terenu jednej z firm budowlanych. Funkcjonariusze jeszcze tego samego dnia zatrzymali złodzieja i odzyskali skradzione przedmioty. 

 

Mężczyzna miał na koncie również inne kradzieże i włamania, których dopuścił się w ostatnich dwóch tygodniach maja. Jego łupem padły pieniądze, a także artykuły spożywcze i dokumenty. 17-latek odpowie też za udzielanie środków odurzających osobom małoletnim. Sprawca usłyszał już zarzuty kradzieży, kradzieży z włamaniem oraz udzielania środków narkotycznych.

 

Za te czyny grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Podsumowanie

    Komentarze 14

    reklama

    Dla Ciebie

    1°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio