Artykuły do tagu: wymiana

Gdzie i jak najlepiej przechowywać opony?
Opony odgrywają kluczową rolę w bezpieczeństwie na drodze i wydajności pojazdu. Właściwe przechowywanie opon to nie tylko kwestia utrzymania ich jakości, ale także zagwarantowanie naszego bezpieczeństwa podczas jazdy. W tym artykule przedstawimy wskazówki dotyczące przechowywania opon, uwzględniając optymalne warunki oraz miejsce ich przechowywania.
Samochód osobowy uderzył w słup energetyczny
Na ul. Roosevelta osobówka wjechała w słup energetyczny. W związku z powstałymi uszkodzeniami linii niskiego napięcia tymczasowo była zablokowana droga od ul. Żelaznej do ul. Granicznej. Obecnie w tym miejscu kierowcy przejadą już bez utrudnień.
Będą dotacje na wymianę pieca
Już po raz trzeci w gminie Wola Krzysztoporska będzie realizowany program dotacji na wymianę tzw. kopciuchów. Osoby zainteresowane taką inwestycją będą mogły otrzymać nawet pięć tysięcy złotych.
Zniknęło ponad 90 kopciuchów
Dzięki dotacjom w łącznej wysokości niemal pół miliona złotych na terenie gminy Wola Krzysztoporska ponad 90 tzw. kopciuchów zastąpiono w mijającym roku bardziej ekologicznymi źródłami ciepła. To już trzeci rok funkcjonowania programu dotacyjnego, który pozwolił dotąd na likwidację ponad 300 starych pieców.
Wszystkie lampy będą ledowe
Od połowy listopada na terenie gminy Czarnocin trwają prace, polegające na wymianie kolejnych lamp istniejącego oświetlenia ulicznego. Łącznie planowane jest zastąpienie 110 istniejących opraw sodowych na energooszczędne lampy LED. Ich moc to 37W.
Chciał wymienić
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 45-latka, który w jednym z kantorów, usiłował wymienić podrobione banknoty. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Wkrótce odpowie przed sądem za usiłowanie oszustwa.
Więcej czasu na wymianę
Mieszkańcy województwa łódzkiego, którzy planują wymienić źródła ogrzewania swoich domów na bardziej ekologiczne, będą mieli na to więcej czasu. Marek Mazur, radny Sejmiku Województwa Łódzkiego przypomniał o tym w środę (29.06.2022) na antenie radia Strefa FM.
Na jakim etapie jest modernizacja ciepłowni?
Modernizacja miejskich ciepłowni w Piotrkowie Trybunalskim idzie pełną parą - zapewniają urzędnicy. Jak twierdzą, dzięki tej inwestycji Piotrków będzie posiadał jedną z najbardziej ekologicznych oraz nowoczesnych ciepłowni w kraju. Na stronie Urzędu Miasta opublikowano film z postępu prac, który zobaczycie także u nas.
5 tys. zł dotacji na wymianę pieca
Nawet 5 tys. złotych dotacji mogą otrzymać mieszkańcy Woli Krzysztoporskiej na wymianę starego pieca. Nabór wniosków o dofinansowanie rozpocznie się 22 marca.
Rozprza: 3 tys. złotych dla gospodarstwa
3 tysiące złotych może otrzymać każde gospodarstwo domowe na wymianę pieca w gminie Rozprza. Program dopłat już ruszył, a wnioski można składać do końca kwietnia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat