Advertisement

Artykuły do tagu: kotły

Olbrzymia
Trzy wielkie kotły gazowe przyjechały do Piotrkowa Trybunalskiego. To inwestycja, dzięki której miejska elektrociepłownia rozwija swoje zaplecze, związane z przechodzeniem z ogrzewania węglowego, właśnie na gaz. We wtorek (19.07.2022) za pomocą ciężkiego dźwigu obiekty były montowane w jednej z hal przy ul. Rolniczej.
Na jakim etapie jest modernizacja ciepłowni?
Modernizacja miejskich ciepłowni w Piotrkowie Trybunalskim idzie pełną parą - zapewniają urzędnicy. Jak twierdzą, dzięki tej inwestycji Piotrków będzie posiadał jedną z najbardziej ekologicznych oraz nowoczesnych ciepłowni w kraju. Na stronie Urzędu Miasta opublikowano film z postępu prac, który zobaczycie także u nas.
Wymiana kotła - jakie mamy opcje?
Poprawa jakości powietrza, walka z trującym smogiem, którego w powietrzu znajduje się coraz więcej, lepsza wydajność instalacji grzewczej dla wszystkich gospodarstw domowych - wszystko to opisuje znane nam już kwestie, które rozpatrywane są przez ekologów, bijących na alarm w kontekście zanieczyszczenia powietrza pyłami, polityków, próbujących znaleźć rozwiązania i nas samym - mieszkańców domów jednorodzinnych, którzy za sprawą uchwały antysmogowej zobowiązani jesteśmy do wymiany starych kotłów. Co jednak wybrać? Na jakie urządzenia grzewcze możemy się zdecydować, wymieniający przestarzały kocioł grzewczy?
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat