Advertisement

Artykuły do tagu: węgiel

O północy koniec zapisów na węgiel
Dzi¶ (26.01.2023) o północy mija termin dokonywania wpłat na zakup węgla po preferencyjnej cenie. Taka wpłata gwarantuje nabycie węgla do końca kwietnia tego roku. Będzie też podstaw± do zamówienia odpowiedniej ilo¶ci opału. Osoby, które s± zainteresowane zakupem węgla w drugiej transzy, musz± dzi¶ dokonać wpłat za surowiec.
W Piotrkowie został tylko orzech
W Piotrkowie lawinowo kurcz± się zapasy węgla po preferencyjnej cenie. Urzędnicy apeluj± do mieszkańców, którzy złożyli już wniosek o nabycie surowca, a nie dokonali jeszcze wpłat, aby zrobili to niezwłocznie.
W gminach znów przyjmuj± wnioski na węgiel
W Czarnocinie i Łękach Szlacheckich rozpoczęła się druga tura przyjmowania wniosków na zakup węgla po preferencyjnej cenie.
W Piotrkowie znów można kupić węgiel
2 stycznia w Piotrkowie wznowiono wydawanie węgla po preferencyjnej cenie. Przypominamy, że punkt wydawania węgla zlokalizowany jest na terenie miejskiej ciepłowni przy ul. Rolniczej.
W Gorzkowicach dystrybuuj± węgiel
Gorzkowice to kolejna gmina w powiecie piotrkowskim, która dystrybuuje węgiel w¶ród swoich mieszkańców. Jak informuj± urzędnicy, do tej pory udało się obsłużyć już około 55 % zainteresowanych.
Węgiel w Piotrkowie tylko do czwartku
Urz±d Miasta w Piotrkowie Trynunalskim informuje, że wydawanie węgla po preferencyjnej cenie (1850 zł brutto) z punktu na terenie miejskiej ciepłowni C-2 przy ul. Rolniczej potrwa do czwartku (29.12) do godz. 12.00. O dystrybucji surowca w roku 2023 urzędnicy będ± informować w odrębnych komunikatach.
Dla mieszkańców gminy Sulejów węgiel także już czeka
Gmina Sulejów także rozpoczęła dystrybucję węgla po preferencyjnej cenie dla swoich mieszkańców. Za jego rozprowadzenie będzie odpowiadał skład "Jagoda", który zarejestrowany jest na terenie gminy Sulejów, a swój plac ma m.in. na ul. Roosevelta w Piotrkowie.
W Aleksandrowie już sprzedaj± węgiel
7 grudnia rozpoczęto dystrybucję węgla kamiennego na terenie gminy Aleksandrów. Cena za tonę wynosi 1900 złotych brutto.
Dystrybucja węgla od poniedziałku
Od poniedziałku (12.12.2022) piotrkowianie będ± mogli odbierać węgiel po preferencyjnych cenach. W Piotrkowie oznacza to 1850 zł brutto za tonę. Już teraz można dokonywać opłat w Urzędzie Miasta lub przelewem. Do Piotrkowa trafi ponad 1000 ton surowca z polskiej kopalni Mysłowice - Wesoła. 19 wagonów z węglem kamiennym (po ok. 54 tony w każdym) przyjechało w czwartek (8.12) z samego rana na plac ciepłowni C-2 przy ul. Rolniczej.
Gmina Wolbórz ma już węgiel
Węgiel po preferencyjnej cenie dotarł 29 listopada na trzy składy w gminie Wolbórz: do Proszenia, ¦wi±tnik i samego Wolborza. Zakontraktowany dla mieszkańców gminy węgiel typu orzech pochodzi z polskiej kopalni w Jankowicach koło Rybnika.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat