Advertisement

Artykuły do tagu: wymiana

Gmina Wola Krzysztoporska: Stare „kopciuchy” znikają z terenu gminy
Aż 107 starych, węglowych „kopciuchów” funkcjonujących na terenie gminy Wola Krzysztoporska wymienionych zostanie na nowe źródła ogrzewania za sprawą gminnego programu dofinansowania wymiany pieców. W tym roku gmina przeznaczyła na ten cel ponad pół miliona złotych, dokładając do 50% kosztów inwestycji (do 5 tys. zł dla każdego, kto zdecyduje się wymienić piec).
Jest szansa na dofinansowanie wymiany pieców w Piotrkowie. Kto chętny?
Urząd Miasta do 12 lutego przyjmuje deklaracje od piotrkowian zainteresowanych wymianą pieców na bardziej ekologiczne. Uczestnicy projektu mogą liczyć na dofinansowanie. Jak wysokie? Tego na razie nie wiadomo. Wiadomo za to, że piotrkowski magistrat planuje pozyskać unijne pieniądze na wymianę starych pieców na ekologiczne.
Młodzi Niemcy odwiedzają ZSP nr 4 w Piotrkowie
W Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 4 im. ks. Jerzego Popiełuszki w Piotrkowie od kilku lat realizowane są projekty wymiany młodzieży w ramach programu Erasmus Plus. Szkołą partnerską ZSP nr 4 jest Szkoła Zawodowa Don Bosco w Würzburgu w Niemczech.
Chcemy walczyć ze smogiem, ale nie korzystamy z dotacji
Podczas ostatniej sesji piotrkowskiej Rady Miasta Dariusz Cłapa, kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta poinformował, że trzeba będzie oddać 700 tysięcy złotych, które pracownicy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi przyznali na wymianę pieców. Dlaczego?
Zagraniczni goście poprowadzili zajęcia w ZSP nr 2
Nauczyciele z Półwyspu Iberyjskiego gościli w piątek w piotrkowskim Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr. 2. Portugalka Ana Castro oraz pochodzący z Katalonii Simó Bennasar przygotowali dwuczęściową prezentację, pierwsza część była tradycyjna, natomiast druga skupiała się na interakcji z uczniami poprzez zastosowanie aplikacji na telefony komórkowe.
Będą pieniądze na wymianę pieców. Tak wygramy ze smogiem?
Urząd Miasta przystępuje do „Programu Ograniczania Niskiej Emisji". Dzięki temu piotrkowianie mogą otrzymać 40% dofinansowania na wymianę pieców w przydomowych kotłowniach.
Gmina Aleksandrów z modą na działania
Rozpoczęła się realizacja innowacyjnego projektu pt.”Mamy modę na działania”, który został zakwalifikowany do dofinansowania przez Narodową Agencję Programu Erasmus +. To międzynarodowe przedsięwzięcie młodzieży z Polski (gmina Aleksandrów) i Litwy (Czarny Bór).
Tanio i bezpiecznie wymieniaj walutę w Internecie
Istnieje bardzo wiele sposobów wymiany waluty. Przyszłością jest jednak wymiana w internecie. Jest ona bowiem najszybsza i najbardziej opłacalna. Wbrew pozorom jest ona również znacznie bezpieczniejsza niż na przykład wymiana w kantorach stacjonarnych. Dlatego też jak najszybciej powinieneś dokładniej zapoznać się z możliwościami, jakie daje sieć. Dostępne tam kantory to bowiem doskonały sposób na wymianę waluty.
Uczniowie z ZSP nr 5 wrócili z Esslingen
Dwunastu uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Piotrkowie wyjechało do Esslingen (Niemcy). Uczniowie „Ekonomika” brali udział w wymianie młodzieży ze szkołą im. J. F. Kennedy'ego. Była to już siódma wyprawa do partnerskiej szkoły. Wymiana między szkołami trwa od 2004 r.
13.01.2016 09:20
Jak i gdzie wymienić walutę aby nie stracić? Jakie są aktualne kursy? Dziś wiedzę potrzebną do korzystnego zakupu czy wymiany waluty można nabyć bez wychodzenia z domu. Wystarczy zajrzeć do kantoru internetowego.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat