Advertisement

Artykuły do tagu: zatrzymanie

19-latek wybijał szyby w bloku. Był pijany
Policjanci z Piotrkowa Trybunalskiego zatrzymali 19-latka, który wybił szyby w klatkach bloku na jednym z osiedli na terenie miasta. Wartość strat oszacowano na blisko 700 złotych. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Na
Policjanci z piotrkowskiej grupy SPEED zatrzymali do kontroli audi, którego kierowca w obszarze zabudowanym znacznie przekroczył prędkość. Za popełnione wykroczenie 21-atkowi zatrzymano prawo jazdy. Otrzymał też wysoki mandat oraz punkty karne.
Cztery krzewy przyczyną kłopotów
24-latek na swojej posesji uprawiał marihuanę. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.
Ona kradła alkohol i kawę, on perfumy
Piotrkowscy policjanci zatrzymali dwie osoby, które dopuściły się kradzieży w sklepach na terenie Piotrkowa. 48-latka oraz 18-latek usłyszeli już zarzuty. Obojgu grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Świadkowie pomogli w zatrzymaniu pijanego kierowcy
Do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów na 3 lata oraz poważne konsekwencje finansowe grożą 37-latkowi z powiatu bełchatowskiego, który wsiadł za kierownicę pijany. Jego niebezpieczne zachowanie na drodze dostrzegli rowerzyści, którzy zareagowali na zagrożenie, jakie stwarzał na drodze.
Zatrzymani za amfetaminę i tabletki
Kryminalni z Bełchatowa zatrzymali trzy osoby, związane z tzw. narkobiznesem. Policjanci zabezpieczyli amfetaminę i kilkadziesiąt tabletek, których posiadanie jest prawnie zabronione. Zarzuty usłyszeli 44-letni mężczyzna oraz kobiety w wieku 28 i 37 lat.
Zrobił zakupy, ale nie zapłacił. Trafił za kratki
Do zdarzenia doszło w jednym z marketów na terenie Piotrkowa. 25-latek usiłował wynieść ze sklepu zakupy, nie płacąc za nie. Kiedy pracownica ochrony zareagowała, młody mężczyzna zaczął ją szarpać.
Nietrzeźwy przyjechał do sklepu, bo skończył mu się alkohol
Policjanci z komisariatu w Rozprzy zatrzymali 47-latka, który kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości. Funkcjonariusze dowiedzieli się o tym od grupy świadków, którzy widzieli jak chwiejnym krokiem mężczyzna wsiada do pojazdu. Za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie wkrótce odpowie przed sądem.
Wpadł z ponad kilogramem nielegalnych substancji
Tomaszowscy kryminalni zatrzymali 32-latka posiadającego łącznie ponad kilogram niedozwolonego suszu roślinnego, marihuany oraz sprzęt służący do uprawy narkotycznych roślin. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz uprawy marihuany. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.
Awanturnik okazał się także złodziejem
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 33-latka, który wszczął awanturę i zniszczył wyposażenie w ośrodku agroturystycznym. Jak się okazało mężczyzna miał też na swoim koncie inne przestępstwo. Grozi mu teraz do 5 lat więzienia
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat