Advertisement

Artykuły do tagu: nabór

Będą dotacje na wymianę pieca
Już po raz trzeci w gminie Wola Krzysztoporska będzie realizowany program dotacji na wymianę tzw. kopciuchów. Osoby zainteresowane taką inwestycją będą mogły otrzymać nawet pięć tysięcy złotych.
Zostań szlachetnym wolontariuszem!
Trwa rekrutacja wolontariuszy Szlachetnej Paczki. By dołączyć do piotrkowskiego zespołu, należy internetowo wypełnić formularz, a następnie przejść szkolenie. Później można już rozpocząć niesienie pomocy tym, którzy najbardziej tego potrzebują.
To już ostatnie dni rekrutacji
1 września w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych rozpoczął się nowy rok szkolny. Tymczasem tegoroczni maturzyści mogą się jeszcze cieszyć kilkoma tygodniami laby - aż do rozpoczęcia nowego roku akademickiego. A wśród licznych propozycji dla przyszłych żaków jest też ta, którą oferuje piotrkowska filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.
Językowa Szkoła Podstawowa. Przyjdź i sprawdź, że warto!
Językowa Szkoła Podstawowa im. Agnieszki Holland zaprasza w swoje progi. Placówka oferuje dzieciom dwa języki obce od klasy pierwszej i aż trzy od klasy czwartej. Priorytetem jest język angielski, ale uczniowie uczą się również hiszpańskiego i rosyjskiego, a w planach jest również nauka języka niemieckiego.
Dołącz do sulejowskich mażoretek!
Mażoretki Perły Sulejów chcą poszerzyć swój skład, by jeszcze bardziej efektownie prezentować się przed publicznością podczas swoich występów. Każdy młody mieszkaniec naszego regionu, który chciałby do nich dołączyć, teraz ma taką możliwość.
Za mundurem... Rusza nabór do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej
21 maja rusza nabór do nowego rodzaju służby w wojsku - dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej. Zakwalifikowani będą otrzymywać wynagrodzenie i przejdą dwa etapy szkolenia.
Śpiewaj razem z Piliczanami
Chcesz dołączyć do profesjonalnego zespołu? Chcesz śpiewać i rozwijać się artystycznie? Spróbuj swoich sił w Piliczanach. Już 14 kwietnia odbędzie się spotkanie dla osób zainteresowanych współtworzeniem tego zespołu.
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy zaprasza dzieci i młodzież do młodzieżowej orkiestry dętej
Zajęcia, które odbywać się będą w Domu Kultury w Moszczenicy, poprowadzi Paweł Filipek - muzyk, nauczyciel oraz instruktor w orkiestrze dętej z Grocholic.
Mażoretki zawalczą o awans do Mistrzostw Polski
Sulejowskie mażoretki opracowały już swój pierwszy układ i niebawem wezmą udział w eliminacjach do Mistrzostw Polski. O ich bliższych i dalszych planach rozmawiała z nimi Małgorzata Just – zastępca burmistrza Sulejowa, która spotkała się dziewczynkami w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury, ponieważ to właśnie tam powstała nowa formacja.
Startują zapisy do przedszkola
Rodzice najmłodszych mieszkańców gminy Czarnocin i okolic powinni już szykować wnioski o nabór do Zespołu szkolno-Przedszkolnego. 10 lutego wystartuje nabór do przedszkola, a aplikować będzie można do 17 marca.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat