Rekrutacja do przedszkola w Woli Krzysztoporskiej trwa

Urząd Gminy Wola KrzysztoporskaRegion Piątek, 23 lutego 20241
Jeszcze do 8 marca potrwa rekrutacja przedszkolaków na nowy rok szkolny 2024/25 w Przedszkolu Samorządowym w Woli Krzysztoporskiej. Podstawą przyjęcia dziecka do placówki jest wypełnienie wniosku rekrutacyjnego.
fot.: Przedszkole Samorządowe w Woli Krzysztoporskiej fot.: Przedszkole Samorządowe w Woli Krzysztoporskiej

Przedszkole Samorządowe w Woli Krzysztoporskiej jest otwarte od 6:30 do 16:30, a dzieci przyjmowane są od momentu ukończenia 2,5 roku życia.

Prowadzone są m.in. zajęcia logopedyczne, z języka angielskiego, szachów, czy gimnastyki korekcyjno - kompensacyjnej. Dzieci mogą korzystać również z nowoczesnego placu zabawa, ekoogrodu, miasteczka ruchu drogowego.

 

Jak informują pracownicy przedszkola, podstawą przyjęcia dziecka do placówki jest wypełnienie wniosku rekrutacyjnego. Rodzice dzieci ubiegających się o przyjęcie do przedszkola po raz pierwszy składają wypełnione formularze zapisu oraz dokumenty/oświadczenia potwierdzające spełnianie kryteriów rekrutacyjnych. Wypełniony wniosek podpisują oboje rodzice lub prawni opiekunowie dziecka.

 

Formularze zapisu można otrzymać w przedszkolu (Wola Krzysztoporska, ul. Kościuszki 25) lub pobrać ze strony https://przedszkolewola.szkolnastrona.pl.

 

Wypełnione formularze zapisu wraz z załącznikami potwierdzającymi spełnianie kryteriów i potwierdzenia woli należy składać w holu przedszkola od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 do 15.30.

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gian ~gian (Gość)24.02.2024 10:35

Domowe Przedszkole - pamięta ktoś jeszcze ten program dla dzieci z TVP?

50


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat