Advertisement

Artykuły do tagu: rekrutacja

Zostań szlachetnym wolontariuszem!
Trwa rekrutacja wolontariuszy Szlachetnej Paczki. By dołączyć do piotrkowskiego zespołu, należy internetowo wypełnić formularz, a następnie przejść szkolenie. Później można już rozpocząć niesienie pomocy tym, którzy najbardziej tego potrzebują.
To już ostatnie dni rekrutacji
1 września w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych rozpoczął się nowy rok szkolny. Tymczasem tegoroczni maturzyści mogą się jeszcze cieszyć kilkoma tygodniami laby - aż do rozpoczęcia nowego roku akademickiego. A wśród licznych propozycji dla przyszłych żaków jest też ta, którą oferuje piotrkowska filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.
04.09.2022 11:52
Areszt oferuje pracę
W Areszcie Śledczym w Piotrkowie Trybunalskim na chętnych czekają etaty dla pielęgniarki/pielęgniarza/ratownika medycznego oraz w dziale ochrony. Kandydaci na funkcjonariuszy mogą składać dokumenty do dnia 15 września 2022 roku.
Piotrkowscy
Jednostka Strzelecka 1031 im. Obrońców Lwowa z Piotrkowa zaprasza do dołączenia w swoje szeregi. We wrześniu rozpoczyna się rekrutacja, a strzelcy odwiedzą m.in. piotrkowskie szkoły.
160 punktów zdobytych w rekrutacji nie wystarczało, aby dostać się do wymarzonej klasy w jednym z najbardziej prestiżowych liceów w Piotrkowie! Wyjątkowo wysokie wyniki rekrutacji zaskoczyły dyrektorów, pedagogów, rodziców, a przede wszystkim samych uczniów.
Trudno dostać się do wymarzonej szkoły
Dobre wyniki piotrkowskich uczniów z egzaminów ósmoklasisty sprawiły, że trudniej w tym roku zakwalifikować się do szkoły średniej, w której młodzież chciałaby kontynuować naukę. Z tego artykułu dowiecie się, w których podstawówkach rezultaty okazały się najlepsze.
Przyjmują dzieci do żłobka
2 maja rozpoczyna się nabór wniosków od rodziców dzieci do Miejskiego Żłobka Dziennego. Przyjmowanie wniosków potrwa do 13 maja.
Budowlanka zaprezentowała się ósmoklasistom
Dzień otwartych drzwi połączony z dniem geodety zorganizowano w poniedziałek (21.03.2022) w Zespole Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim, czyli w popularnej "Budowlance". Nauczyciele i uczniowie zaprezentowali gościom m.in. jak w interesujący sposób wykorzystać nauki techniczne. Jednocześnie zachęcali do wstąpienia w ich szeregi, by w przyszłości móc z powodzeniem odnaleźć się w dobrze płatnym zawodzie.
Rekrutacja do przedszkola w Woli Krzysztoporskiej
W przedszkolu samorządowym w Woli Krzysztoporskiej rozpoczęła się rekrutacja na nowy rok szkolny. Chęć posłania dziecka do przedszkola zgłaszają tylko rodzice, których dzieci nie uczęszczają jeszcze do tej placówki
Co powinno się znaleźć w ogłoszeniu o pracę?
Od tego, jak sformułujesz ogłoszenie o pracę, może zależeć sukces rekrutacji. Dlatego warto skorzystać z profesjonalnych porad, które ułatwią Ci znalezienie odpowiedniego kandydata na oferowane stanowisko.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat