Advertisement

Artykuły do tagu: rekrutacja

Studia w Piotrkowie. Nie szukaj daleko czegoś, co jest bardzo blisko!
- To miejsce, które może zmienić życie. Moje zmieniło. Dlatego wiem, że było warto – tak swoją przygodę z piotrkowską uczelnią podsumowuje pan Rafał, który przed laty kształcił się tutaj, zarówno na studiach licencjackich, jak i magisterskich. Historii piotrkowskich studentów, ich marzeń, sukcesów, przyjaźni i wspomnień można byłoby opowiedzieć tysiące. My opowiadamy jedną. Pokazującą, że to, czego szukamy daleko, tak naprawdę jest bardzo blisko.
Piotrkowscy
Jednostka Strzelecka 1031 im. Obrońców Lwowa zachęca młodych ludzi do wstąpienia w ich szeregi. Stowarzyszenie to należy do Związku Strzeleckiego 'Strzelec' w Piotrkowie. Swoimi tradycjami nawiązuje do przedwojennych ruchów strzeleckich.
Prawo na Akademii Piotrkowskiej?
W tym roku pedagogika specjalna, a w przyszłości m.in. prawo oraz fizjoterapia - to plany rozwoju kierunków na Akademii Piotrkowskiej. Trwają przygotowania do pierwszego roku akademickiego na nowej uczelni.
Poznali wyniki rekrutacji do szkół średnich
Ogłoszono dziś wyniki rekrutacji do szkół średnich w naszym mieście i całym powiecie piotrkowskim. Zajrzeliśmy do Chrobrego, by sprawdzić, jakie reakcje towarzyszyły młodzieży, szukającej swoich nazwisk na listach zakwalifikowanych kandydatów. Emocje sięgały zenitu.
Rekrutacja do szkół średnich na ostatniej prostej
Absolwenci podstawówek poznają jutro wyniki tegorocznej rekrutacji do szkół średnich. Sprawdziliśmy, jakim zainteresowaniem wśród młodzieży cieszą się poszczególne szkoły ponadpodstawowe w Piotrkowie.
Praca w opiece w Niemczech. Jak przygotować się na rekrutację?
Opieka nad osobami starszymi to zawód, który jest coraz bardziej potrzebny w społeczeństwie, zwłaszcza w krajach o rozwiniętych systemach opieki społecznej, takich jak Niemcy. Praca dla opiekunek w Niemczech może być dobrą opcją dla osób, które chcą zdobyć nowe doświadczenia zawodowe i jednocześnie pomagać innym. W tym artykule przedstawimy kilka porad, jak przygotować się na rekrutację do tego zawodu.
Startuje rekrutacja do przedszkola
1 marca rozpoczyna się rekrutacja do Przedszkola Samorządowego w Rozprzy. W placówce opiekę wykwalifikowani pracownicy zapewniają w godzinach od 6:00 do 17:00.
Rekrutacja do Samorządowego Klubu Dziecięcego
15 lutego rozpoczyna się rekrutacja do Samorządowego Klubu Dziecięcego w Gorzkowicach. W zajęciach w placówce udział mogą brać dzieci od 1 do 3 roku życia.
LOT: personel pokładowy pilnie poszukiwany
Polskie Linie Lotnicze LOT rekrutują młodszy personel pokładowy. Aby dołączyć do podniebnej elity, trzeba znać angielski w stopniu komunikatywnym, mieć wykształcenie średnie i umieć pracować w grupie. Liczy się też prezencja i nienaganne maniery. Na zakwalifikowanych kandydatów czeka cały świat lotowskiej siatki połączeń.
Praca w PLL LOT: poszukiwany personel pokładowy
LOT Cabin Crew rekrutuje młodszy personel pokładowy dla Polskich Linii Lotniczych LOT. Kandydaci na stewardessy i stewardów mają szansę sprawdzić się podczas dni rekrutacyjnych, odbywających się raz w tygodniu w styczniu 2023 r. „Szukamy osób entuzjastycznych, energicznych, otwartych na świat i inne kultury, kochających podróże i pracę z ludźmi” - mówi Paulina Janisiewicz z LOT Cabin Crew.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat