Artykuły do tagu: senior

Szukają seniorów potrzebujących pomocy oraz sąsiadów, którzy mogą im pomóc
10 seniorów z terenu gminy Sulejów będzie mogło skorzystać z usług sąsiedzkich w ramach programu „Korpus Wsparcia Seniorów”. Urzędnicy poszukują obecnie zarówno seniorów, którzy potrzebują pomocy, jak i sąsiadów, którzy mogliby pomagać starszym mieszkańcom.
Kulturalna kawa nie tylko dla seniora. Spotkanie z Aleksandrem Książczakiem
W Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK odbyło się spotkanie w ramach „Kulturalnej kawy nie tylko dla seniora". Bohaterem wieczoru był Aleksander Książczak, instruktor teatru „Boczny Tor" w OEA MOK.
Kibicowały im całe rodziny
Ma 86 lat, uwielbia śpiewać, a jej marzeniem było stanąć na scenie The Voice Senior. Pani Waleria Molenda z Piotrkowa to marzenie spełniła podczas piątej edycji muzycznego show. Kibicował jej cały Piotrków. To kolejna utalentowana osoba z naszego regionu, która nie bała się wystąpić przed milionową publicznością.
Płynie w nich gorąca krew. Hucznie zakończyli karnawał
Już po raz kolejny odbył się bal karnawałowy w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK. Podczas tego wydarzenia zgromadzeni najpierw obejrzeli spektakl przygotowany przez kabaret "Trzeciaki", a następnie wyszli na parkiet zaprezentować swoje taneczne umiejętności.
Piotrkowianka zakończyła udział w „The Voice Senior” w półfinale
Waleria Molenda z Piotrkowa z powodzeniem rywalizowała w 5. edycji The Voice Senior. 86-latka zakończyła jednak udział w popularnym programie na etapie półfinału.
Piotrkowianka już w półfinale muzycznego show
W wieku 86 lat pani Waleria Molenda postanowiła spełnić swoje marzenia i stanęła na scenie 5. edycji The Voice Senior. Piotrkowianka w muzycznej rywalizacji radzi sobie doskonale. Po przebrnięciu etapu przesłuchań w ciemno oraz nokautów, zameldowała się w półfinale popularnego programu rozrywkowego.
Piotrkowianin imprezował w Bełchatowie. Okradł seniorkę, aby wrócić do domu
Policjanci z Bełchatowa zatrzymali 20-letniego piotrkowianina, który zaatakował kobietę idącą do kościoła i ukradł torebkę z pieniędzmi oraz dokumentami. Jak później przyznał, nie miał jak wrócić z imprezy do domu, więc napadł na seniorkę, aby zdobyć pieniądze.
Piotrkowianka na scenie The Voice Senior
Ma 86 lat, uwielbia śpiewać, a jej marzeniem było stanąć na scenie The Voice Senior. Pani Waleria Molenda z Piotrkowa to marzenie spełniła podczas piątej edycji muzycznego show, a jej występ mogliśmy obejrzeć w sobotni wieczór.
Andrzejkowe wróżby u seniorów
„Andrzejkowe tradycje według seniorów" - pod taką nazwą w andrzejkowy wieczór odbyła się impreza w Ośrodku Działań Artystycznych Miejskiego Ośrodka Kultury.
22.11.2023 13:05
Zdrowym być!
Dziś wiek to tylko liczba, a dowodem na to jest aktywność seniorów w Łódzkiem. Seniorzy z naszego regionu chcą się rozwijać, uczyć, integrować i ćwiczyć. Dbają o zdrową dietę i chętnie wychodzą do teatru czy kina. Chcą też czuć się bezpieczni. Dlatego Województwo Łódzkie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom seniorów zawsze ma dla nich przyjazną ofertę
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat