Artykuły do tagu: sen

Umowa podpisana. Letnie baseny jeszcze w te wakacje?
W piątek (05.04) dyrektor Ośrodku Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Leszek Heinzel podpisał umowę z firmą AMB Budownictwo, która wykona letnie baseny przy Stadionie Miejskim "Concordia" w Piotrkowie. Według zapowiedzi inwestorów mieszkańcy miasta skorzystają z tej wodnej rozrywki jeszcze podczas tegorocznych wakacji.
QUIZ o modzie wiosennej! Sprawdź się i zobacz czy jesteś na bieżąco z modowymi trendami!
Witajcie w świecie mody! Sezon wiosenny jest już z nami, więc czas sprawdzić, czy jesteście gotowi na najnowsze trendy! Przygotowaliśmy dla Was interaktywny quiz, abyście mogli przetestować swoją wiedzę na temat tego, co będzie modne w nadchodzących miesiącach. Moda rozwija się w zastraszająco szybkim tempie i każdy chce znać obecne trendy - ten quiz pozwoli Ci sprawdzić swoją wiedzę i przy okazji dzięki niemu dowiesz się wielu nowych rzeczy. Zaczynamy!
Kulturalna kawa nie tylko dla seniora. Spotkanie z Aleksandrem Książczakiem
W Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK odbyło się spotkanie w ramach „Kulturalnej kawy nie tylko dla seniora". Bohaterem wieczoru był Aleksander Książczak, instruktor teatru „Boczny Tor" w OEA MOK.
Czy piotrkowianie skorzystają z basenów letnich już w wakacje?
Kompleks basenów letnich powstanie przy Stadionie Miejskim Concordia w Piotrkowie. Prawdopodobnie już w te wakacje mieszkańcy będą mieli szansę korzystać z takiej letniej rozrywki na terenie miasta.
Kibicowały im całe rodziny
Ma 86 lat, uwielbia śpiewać, a jej marzeniem było stanąć na scenie The Voice Senior. Pani Waleria Molenda z Piotrkowa to marzenie spełniła podczas piątej edycji muzycznego show. Kibicował jej cały Piotrków. To kolejna utalentowana osoba z naszego regionu, która nie bała się wystąpić przed milionową publicznością.
Czas na młode talenty. Zgłoś się do konkursu OEA MOK
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zaprasza zespoły oraz solistów amatorów do udziału w I Przeglądzie Zespołów Młodzieżowych i Nie Tylko.
Płynie w nich gorąca krew. Hucznie zakończyli karnawał
Już po raz kolejny odbył się bal karnawałowy w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK. Podczas tego wydarzenia zgromadzeni najpierw obejrzeli spektakl przygotowany przez kabaret "Trzeciaki", a następnie wyszli na parkiet zaprezentować swoje taneczne umiejętności.
Piotrkowianka zakończyła udział w „The Voice Senior” w półfinale
Waleria Molenda z Piotrkowa z powodzeniem rywalizowała w 5. edycji The Voice Senior. 86-latka zakończyła jednak udział w popularnym programie na etapie półfinału.
Piotrkowianka już w półfinale muzycznego show
W wieku 86 lat pani Waleria Molenda postanowiła spełnić swoje marzenia i stanęła na scenie 5. edycji The Voice Senior. Piotrkowianka w muzycznej rywalizacji radzi sobie doskonale. Po przebrnięciu etapu przesłuchań w ciemno oraz nokautów, zameldowała się w półfinale popularnego programu rozrywkowego.
Piotrkowianin imprezował w Bełchatowie. Okradł seniorkę, aby wrócić do domu
Policjanci z Bełchatowa zatrzymali 20-letniego piotrkowianina, który zaatakował kobietę idącą do kościoła i ukradł torebkę z pieniędzmi oraz dokumentami. Jak później przyznał, nie miał jak wrócić z imprezy do domu, więc napadł na seniorkę, aby zdobyć pieniądze.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat